Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmileg megtörtem?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet ez egy eléggé kacifántos történet.. Vagy csak én képzelem annak?! Leírom az elejéről, hogy mi volt/ mi van most és hogy előre láthatólag mi lesz (Ami persze nem biztos hogy ez lesz)


Én egy eléggé konzervatív embernek mondanám magamat, ha szeretek valakit akkor ki tartok mellette hűségesen mindent megteszek hogy éreztessem a szeretetem, persze nekem is megvannak a hülye dolgaim pl.: szeretek vele eldumálgatni, tudok féltékeny lenni, felhívom a veszélyre a figyelmét és próbálom megóvni a bajtól, akit szeretek. Ez se történt másképp a lánnyal/nővel akivel másfél éves távkapcsolatom volt..(Tudom az esetek 99%-ban ez halálra ítélt kapcsolat) de mi tényleg élveztük egymás társaságát szerettük egymást és én a mai napig szeretem. (Ő az ország nyugati én a keleti részében élek, viszont van tőlem nem messze egy családi ház 40 km-re) Szóval hogy kerek legyen a sztori ez volt a bemelegítő bevezető.


Már nyáron sokat veszekedtünk de kibékültünk, mindig hiszen ez a normális. A karácsonyt "Itthon" töltötték és úgy mentem szilveszterre vissza. Na itt minden isteni volt ez után jött csak a bonyodalom... Ő megismert egy bizonyos fiút az interneten. Elkezdtek beszélgetni és kiderült hogy eléggé közel lakik hozzá a srác. Na mi ekkor kissé megromlott kapcsolatban voltunk megint veszekedtem miatta hogy még is ki ez a fiú stb... Elment vele találkoztak (titokban, úgy derült ki) nem is egyszer amíg együtt voltunk is. Én javasoltam neki egy hét szünetet hogy gondolja át mi van 2 hét lett belőle. Ő közben persze találkozott a sráccal továbbra is aki persze a helyzetünket ismerve egyből rá is vetette magát. Szakítottunk február elején indokként az én hibáimat hozta fel. Persze furcsa egy szakítás mert ezalatt az idő alatt ők összejöttek, én harcolok/harcoltam érte a mai napig is, és bizonyítékokat gyűjtöttem, hogy ki fogja használni.. A srác azóta össze vissza hazudik neki egyik hazugságából bukik a másikba. Én február végén elmentem hozzá és hát hogy is mondjam "összejöttünk" két nap erejére (Csók, stb) Miután hazajöttem újra szakítottunk de azóta még mindig beszéltem vele és tovább küzdöttem és nyomoztam olyan szintig hogy a lány is tudja hogy megcsalta, és ki akarja használni, de közben együtt vannak szakítanak megint együtt vannak. A lány közben még a rokonomnak is írt hogy hogy vannak stb érdeklődni próbál nekem is utalgat hogy mi lesz nyáron mikor hazajönnek a családjával (Várhatóan továbbtanulás miatt véglegesen) így még jobban kelti bennem a vágyat hogy együtt legyünk és esélyt nyújt aztán a másik pillanatban azt mondja hogy már nem szeret, nem akar velem lenni... Nem értem. A történetem vége az lenne hogy mostanra annyira összezavarodtam hogy mi van hogy nem ismerek szinte magamra se, hogy most akkor én fiú vagyok vagy lány. Természetesen fiú vagyok (20)


Remélem mindent leírtam. Nem tudom most mi van ilyenkor? Csak szívat? Válaszotokat előre is köszi :)



2017. ápr. 4. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Wow. Bocs, de nem vagy komplett. Hagyd már a fenébe, nem látod, hogy nem akar tőled semmit? :D Ne alázd már meg magadat ennyire.
2017. ápr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a lány is össze van zavarodva. Kettőtök között őrlődik.

Sajnos azért őrlődik, mert tudja, hogy te vagy a megbízható, rendes fiú, de a másikhoz jobban kötődik érzelmileg.

Lehet, hogy fel tudod még éleszteni a tüzet benne, de nagyon melós lesz.Szerintem ülj le kicsit és gondold végig.

39N.

2017. ápr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Sztem butaság hogy őrlődik. Sajnos ő mar nem szeret annyira mint te őt. Nekem is volt egy hullámok mikor Bejött egy masik srác de tudatositottam magamban h ez fellangolas es kész . En a párom szeretem. Ennyi . De ezert nem szakítottam.meg nem csinaltam azt h titokban talalkozgattam vele ( sot ilyenbe bele se mentem volna mert ez mar a megcsalás kezdete. Es ki tudja h mar akkor nem tortent e tobb mikor meg ti egyutt voltatok.) Ne legy naiv. Ha nincs lo jo a szamar is. Ne legy naiv. Tudom h szereted őt de ő csak szórakozik veled. Ne alatt meg magad meg is te vagy a férfi. Vannak mas normalis szerethető lányok... Ne foglalkozz egy ilyennel. Ja es mielött magadban keresed a hibat.. Nem a táv es nem te vagy a hibás. Csak konnyebbas okolni h a csajnak konnyebb legyen a lelkiismerete Holott egy pin@ mert nem mert gerincesen a szemedbe nézni es azt mondani vége...nem szeretlek mar mással akarok lenni.


Nekem ez a véleményem. Hagyd őt.

25L

2017. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!