Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet úgy egy kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet úgy egy kapcsolat, hogy ellenkező etnikumból nemzetiségből valók vagyunk?

Figyelt kérdés
Barátnőmet megismerkedtem de akkor nem tudtam, hogy szlováknak (szándékosan kisbetűvel írtam) nemzeti tudata van, magyar felmenőkkel! Ebből most nagyon nagy viták kezdenek keletkezni, mivel én nem kedvelem a szlovákokat ő pedig kiemeli hogy márpedig szlovák! Egyre jobban érzem, hogy ez a vita kezd elharapózni köztünk.

#ffwfwf
2017. ápr. 4. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem előbb tanulj meg a saját anyanyelveden írni, utána ítélkezz más népek felett. Harmadszori elolvasásra sikerült megértenem, hogy mi is a probléma. :D

Az ellenkező etnikum és nemzetiség egy kapcsolatban nem jelent alapból problémát, persze ha te utálod a szlovákokat, akkor miért ismerkedsz vele? Ez felejtős.

2017. ápr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát... Szerintem ha te nem kedveled a szlovákokat, és a lány se kedveli a magyarokat, de veled mégis beszél, nem sok jót tudok ehhez a kapcsolathoz fűzni. Próbáljátok meg rendezni a dolgokat, ne legyen több téma történelemről, politikáról, ideológiáról, és akkor talán nem lesz gond. Ha meg mégis... Akkor inkább hagyd a csudába, keress magyar lányt, azzal biztos nem fogsz veszekedni :D
2017. ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Rendeben átfogalmazom.

Működhet-e úgy párkapcsolat, hogy nem egy nemzetiségűek vagyunk?. Amikor megismerkedtem a párommal akkor azt hittem, hogy magyar és annak is vallja magát. Azonban folyamatosan arra terelődött a beszélgetéseink menete, hogy "ő márpedig szlovák". Én viszont nem kedvelem túlságosan a szlovákokat emiatt amikor felhozódik a "szlovák nemzeti öntudata" hatalmas viták vannak. És ez már napi szinten egyre fárasztóbb és idegesítőbb.

2017. ápr. 4. 15:08
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Mukodhet, persze, de te sajnos, nem vagy eleg intelligens hozza.
2017. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Hát, nem hiszem, hogy létezik olyan, hogy ellenkező etnikum, de átfogalmaztad, oké...

Működhetne, ha nem kifejezetten ellenérzéssel viseltetnétek egymás iránt. Ahogy te írsz, nem hiszem, hogy ennek értelme lenne.

2017. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt már kapcsolatom más nemzetiségű pasival, történetesen egy olasszal. Köztünk a hatalmas különbség a vallás volt. Én ateista vagyok, ő pedig az a fajta aki minden templom előtt keresztet vet. Én elfogadtam az ő nézeteit, ő is az enyémet. Soha nem vitatkoztunk ezen, maximum néha szóba jött a dolog, ki-mit gondol stb. Szerintem ti túl makacsok vagy éretlenek vagytok elfogadni a másikat, keress egy magyar lányt.
2017. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha egyik, vagy mindkét fél ilyen barom, hogy bármiféle jelentőséget tulajdonít az etnikai hovatartozásnak, nem pedig az emberi tulajdonságokat nézi a párjában, akkor ez halott ügy.

Fel kéne nőni, 16 éves kis hülyegyerekeknél még elnézhető, hogy kopaszra nyírja a fejét, felveszi a bomberdzsekit, és ilyen f***szságokon pörgeti a csökött agyának azt a két darab sejtjét, de felnőtt emberek esetében ez már nevetséges.

2017. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Abszolút megértelek, kérdező... az én párom török, és épp azon gondolkoztam, hogy ma este Szigetvár vagy Mohács miatt veszekedjek vele, miközben az Egri Csillagok új kiadásával püfölöm a fejét. Kardinális kérdések ezek egy kapcsolatban két EMBER között, na! Csak a libsik nem értik.
2017. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
A probléma abból fakad, hogy mindketten korlátoltak vagytok, bocs.
2017. ápr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szlováknak lenni jobb, mint magyarnak. Szerintem irigy vagy?
2017. ápr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!