Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentheto meg ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ferjemmel 3,5 eve vagyunk egyutt, es van egy 15 honapos kislanyunk.

Tavaly nyarig szinte "tokeletes" volt a kapcsolatunk. Akkor volt fel eves a kislanyunk, viszont o elkezdett elottem titkolozni. Nem nagy dolgot titkolt (testveremmel nagyon kozel dolgoztak egymashoz, es ha egyidoben vegeztek neha hazavitte) eleinte, de aztan egy kozos baratunktol tudtam meg, ami olyan volt, mint egy derult egbol villamcsapas. Nem az miatt, amit tett, hanem hogy titkoloztak elottem, nem lattam ertelmet, es mivel mastol tudtam meg, ezert nyilvan belegondoltam mas dolgokat is.

Megkertem a paromat, hogy ne beszeljen a noveremmel, ami egy jo nagy marhasag volt, tudom. Megtette 1-2 napig, aztan rajott, hogy en ne dirigaljak neki, es elkezdett vele beszelgetni. Megint a hatam mogott furikazta helyekre, mar nem csak munkabol hazafele, hanem boltba, buliba stb. Emiatt megint ideges lettem ra is, es a noveremre is. Foleg, hogy szules utan fel evvel volt, utaltam magam, meg mindig voltak rajtam plusz kilok, en nem tudtam kimozdulni otthonrol, stb.

Aztan a parom megbeszelte az anyosunkkal, hogy elmegyunk bulizni, vigyazzon a babara egy ejszakara. En nem szivesen mentem volna, mert nem akartam a babat otthagyni, de tudtam, hogy ki kell kapcsolodnom, ezert belementem, de kertem, hogy a noveremet ne hivja. Ennek ellenere a noverem volt az elso, akinek szolt a bulirol, mikor mar fix lett az idopont. Nem is en,hanem a noverem.

Ilyenkor megint nagyon ideges lettem, mondtam, hogy nem megyek el en. Akkor azt mondta a ferjem, hogy oke, nem lesz buli. Otthon aludtam a babaval, amikor hallottam, hogy nyitodik a bejarati ajto. A ferjem, noverem es meg kb 5 baratjuk indulasra kesz volt, indultak a buliba.

Ilyenkor nagyon kiakadtam, sirtam es veszekedtem a ferjemmel, o megis elment a buliba. Ezutan is volt par alkalom, hogy hazudott nekem a noverem miatt. Mindig arra fogtak, hogy nekem szules utani depressziom van,es nehez engem elviselni, nezzek magamba, ok nem hibasak stb.

Megjegyzem abban 100%ig biztos vagyok,hogy NEM csalt meg vele. A ferjembol meg ha ki is neznem, de a noverembol biztos,hogy nem. Hiaba onzo, ilyet akkor se tenne velem,vegig eros volt a kapcsolatunk gyerekkorunk ota. Tehat ezen nem aggodom, ha meg is csalt valamikor, akkor tuti, hogy nem vele. De egyebkent szerintem massal sem.

Azota fogjuk ra, hogy probalja helyrehozni a kapcsolatunkat,de en nem tudom magam ezen (se) tultenni, es mas gondok is felhalmozodtak. Pl elkezdett nagyon gyerekesen viselkedni, ha pl megkerdezem, hogy kicserelte-e a babank pelenkajat, akkor ravagja 10x, hogy nem (pedig igen), meg allandoan igy "viccel". Mar egy szavat sem tudom komolyan venni, ez nagyon frusztral engem.

Nem tudom magam tultenni ezeken, egyaltalan nem is mukodik koztunk a szex az en reszemrol, az o reszerol igen, felole aztan napi 2x is lehet szex. Nagyon zavar, hogy ilyen gyerekesen kezdett el viselkedni, es most mar nem vagyok benne biztos, hogy megbizhatok-e benne, mert szerintem meg mindig megcsinalna ugyanezeket, amiket a noveremmel csinalt, ha lenne kivel.

A noveremmel is mar azert nem csinalja ezeket, mert a noveremnek uj barati tarsasaga lett, ahova a ferjem nem tartozik. Mar egyaltalan nem beszelnek,de ez nem a ferjemen mult.

Szeretnem megmenteni a kapcsolatunkat, mert tenyleg nagyon nagyon jo volt egeszen tavaly nyarig. Rengetegszer kertem, hogy valtoztasson ezen a gyerekes viselkedesen, es hogy nekem meg ido kell ahhoz, hogy tultegyem magam azon, hogy kozos gyerekvallalas utan fel evvel igy bant velem, de nem valtoztat. Pedig probalkozik,par napig mindig javul a helyzet, de amikor mar latja, hogy jobban viszonyodok hozza, akkor megint ugyanolyan lesz. Es allandoan ez tortenik.

Szerintetek mi tevo legyek?


2017. ápr. 4. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jegyzed meg, a nagymamám mondta és szerintem ebben rohadt igaza van, így ajánlom, h te is tartsd észben: Az életben 2 dolog van, amiben nincsenek barátok, családtagok. Ez a szerelem és a munka/pénz...

Írod, h a nővéreddel gyerekkorotok óta szoros a kapcsolatotok. Mégse volt rád tekintettel, h neked nem esik jól, h a férjek hordozza ide-oda. Ez szoros kapcsolat? H tudja vagy látja, h te aggódsz a férjed miatt és ugyanazon a bulin ő is megjelenik? Ha törődne az érzéseiddel, akkor már rég kiállt volna érted és eddigi cirkuszig nem jutott volna el a kapcsolatotok.

2017. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A noverem nagyon nagyon onzo volt egesz eleteben, sajnos ezzel nem lehetett mit tenni. Ellenem tavaly nyarig szinte soha nem fordult komolyabban, viszont vannak elvei, es tudom, hogy az, hogy lefekudjon az unokahuganak az apjaval (vagy akar nevezhetjuk a huga ferjenek) az biztos, hogy nem felt bele. Nem ketelkedem abba, hogy lehet, hogy a parom megcsalt volna vele, de a noverem azt nem hagyta volna. Es sokmindenben tudom, hogy nem korrekt a noverem, tudom, hogy undorito, amit csinalt, csak azt szerettem volna tisztazni, hogy szeretoi kapcsolat nem volt koztuk.
2017. ápr. 4. 15:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? 20?Nagyon gyerekes az egész bagázs viselkedése! És még neked van szülés utáni depressziód? Ne haragudj, de úgy kivágtam volna már mindkettőt, mint macskát...
2017. ápr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem 20 evesek vagyunk, es teljesen igazad van. Ebbol van elegem, hogy nagyon gyerekes a ferjem viselkedese, meg az egesz dolog, ami nyaron tortent. En mar felnott kapcsolatban szeretnek elni, es egeszen tavaly nyarig abban is eltem. De mar komolyan nagyon ideges vagyok emiatt, egyaltalan nem vagyok boldog, kiveve abban a par napban, amikor a ferjem valtoztat magan. De az mindig csak par napig tart.

Szeretem, mert a ferjem, es sok boldog evunk van egyutt, de amit mostanaban muvel, az elviselhetetlen. Es nem akarom feladni ezt a kapcsolatot, mert egyebkent tokeletes apa (megha nem is tokeletes ferj), es szerintem megerne ezen a kapcsolaton dolgozni, de o szerintem termeszetesnek veszi, hogy itt vagyok, es ezert nem valtozik, mert ugy gondolja, hogy ugysem fogom ot elhagyni.

2017. ápr. 4. 15:51
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem szülési depressziód van, hanem egy önző, hazug, tapló párod. Nem értem, miért szül valaki gyekeret egy olyan embernek, akit még csak nem is ismer (mert 1-2 év alatt nem tudod kiismerni a másikat), de ez már megtörtént, nincs mit tenni. Amit tehetsz az az, hogy ezt az undorító férget szépen eltávolítod az életedből, a gyerek miatt civilizáltan viselkedsz vele, de amúgy kalap kabát. Kérdés, van-e önálló kereseted és meg tudod ezt lépni, ha nem, akkor ezerrel azon dolgoznék, hogy függetlenedjek és normálisan éljem az életem egy ilyen roh@dék nélkül.
2017. ápr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó, hülye vagy? Fél éves CSECSEMŐvel van otthon!! "dolgozz ezerrel" Eszem megáll!
2017. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5, nem 1-2 ev alatt ismertem meg, 3,5 eve vagyunk hazasok, es elotte is jartunk 2 evig, ugyhogy regota ismertem. De nem lehet egy embert 100%-osan megismerni, sajnos o tavaly nyarig rejtegette ezt az enjet, akkor mar fel eves volt a babank, mar nem volt visszaut. Ha tudtam volna, hogy ilyen lesz, akkor nyilvan nem szulok neki gyereket, de sajnos nem tudtam. De jellemzoen az en hibam, persze, tudom.

Nincs meg onallo keresetem, csak amit kapok a baba utan. Iden szeptemberre intezem a bolcsit, utana tudok visszamenni dolgozni. Viszont nem emiatt vagyunk egyutt, mert szulokhoz le tudnek lepni legvegso esetben, es tudnek itthonrol dolgozni, nem halnank ehen, csak szeretnek meg javitani a kapcsolaton, es tudom, hogy o is, csak mintha agyilag visszafejlodott volna par evet. Nem tudom mit csinaljak.

2017. ápr. 4. 15:58
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os "Fél éves CSECSEMŐvel van otthon" - 15 hónapos a gyerek, az mióta egy fél éves csecsemő?

Egyébként pedig nyilván nem úgy értettem, hogy azonnal húzzon vissza egy egy éves gyerek mellől dolgozni, hanam arra, hogy építsen fel egy olyan stratégiát vagy tervet, amivel minél hamarabb talpra tud állni és függetlenedni ettől az embertől.

Szerinted a gyereknek jó, ha egy ilyen mintát látva nő fel? Hagyjuk már.

2017. ápr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 azert ez nem mindennapos problema nalunk, hogy ebben kene felnonie a gyerekunknek. Ez volt az elso es az eddigi utolso nagyobb problemank, amin meg nem tudtam magam tultenni. Ugyhogy tenyleg nem annyira valsagos a kapcsolat, abban a 3-4 hetben volt megbolondulva ugy, hogy ne lehessen benne megbizni, de azelott es azota sem volt ilyenre pelda. Csak tanacsot szeretnek kerni, hogy szerintetek mentheto-e a kapcsolat. Vannak minden kapcsolatban mehezebb idoszakok, de en ezen meg mindig nem tettem tul magam, hiaba volt mar majdnem 1 eve. Lehet, hogy azert, mert elotte szinte tul szep volt ahhoz, hogy igaz legyen.
2017. ápr. 4. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!