Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tud egy pasi olyat kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud egy pasi olyat kérni a barátnőjétől, hogy nyomja ki a pattanását? 35/F 26/N

Figyelt kérdés
Két hónapja találkozgatunk és épp nála voltam. Felhívtam rá a figyelmét, hogy van egy pattanás az arcán. Erre ő megkért, hogy nyomjam ki neki, mondtam, hogy nem. Aztán mondta, hogy akkor majd megkérni az anyukáját... Ezen kiakadtam, még senki nem kért tőlem ilyet és nem akarom senkinek sem a pattanásait nyomkodni (a sajátjaimon kívül). Ez normális vagy csak én reagáltam túl?

2017. ápr. 4. 16:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Ha megsertodott volna azon, hogy nem nyomod ko, es komoly vitat inditott volna el ez a helyzet, akkor neked lenne igazad, de igy csak tulreagalod szerintem.
2017. ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
De miért nem nyomja ki magának és miért az anyukáját kéri meg, ha én nem teszem meg neki?
2017. ápr. 4. 16:39
 3/30 anonim ***** válasza:
51%
Én imádok nyomni, nem értem a problémádat.
2017. ápr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom, de eddig, minden nő , ha észrevett egy pattanást, kérte, hagy nyomkodja. Lehet, ő is ilyen nőkkel találkozott eddig. Természetesnek veszi, hogy mondja.
2017. ápr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Mert belenevelték, hogy rosszul csinálja. Belém is megpróbálták, hogy ne nyúljak hozzá, majd a kozmetikus. Hát akárhányszor eljöttem onnan, rosszul csinálta, óriás begyulladt hegyek lettek az arcomon. Egyszer kipróbáltam én is, sokkal kevésbé fájt, és csodálatosan könnyen ment. Már utána is szép volt a bőröm, másnapra meg mintha mi sem történt volna, sima bőr icipici heggel.


Ennyit arról, hogy más jobban tudja. Ja és rengeteg kozmetikusnál voltam tinikoromban, legalább 30nál. Mindenkihez csak egyszer mentem.

2017. ápr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%

Én mindig kinyomkodom a páromnak, mivel ő szrik rá, engem meg zavar a kráter, pláne ha a fején van. Képtelenség így máshova nézni.

Ebben semmi undorító nincs egyébként szerintem. Nem arra kért hogy edd meg a gennyet belőle.

Ennek ellenére ha te nem akarod, akkor nem csinálod.

Az a része tényleg gáz, hogy akkor anyukájának szól. De lehet arra gondolt, hogy neki nincs körme hozzá, amivel egyszerűbb lehet.

2017. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom, szerintem is undorító.
2017. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Én se értem a kozmetikus körüli hypeot. Nekem nincs sok pattanásom, ha mégis, kinyomom tiszta kézzel, lefertőtlenítem és legkésőbb két nap múlva hűlt helye. Ha egy kozmetikus csinálja, rendszerint begyullad a pitsába és akkora gennyes hólyag lesz belőle, hogy takarni se tudom. Pedig drága, színvonalas helyektől kezdve zugsarki kozmetikusig már mindenhol voltam. A legegyszerűbb magamnak.


Amúgy offon kívül: nekem se túl szimpi, de nekem az anyukás sor. Ha magának lekaparja az arcát véresen, még az is férfiasabb. Én amúgy néha kinyomtam pattanást barátom hátán, de elég ritka volt. Engem nem zavart. De az arcán neki sincs sok, ha mégis, akkor ő kinyomja magának és az én krémeimet veszi kölcsön.

2017. ápr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Sok nő imádja más ragyáit nyomkodni, szerintem ehhez szokott hozzá. Strandon is nem egyszer láttam, gimiben az osztályban is volt egy párocska aki mindenki előtt nyomkodta a másik kinövésit.


Engem nem zavar ha nehezen elérhető helyen van, nyomkodtam a párom vállát esetleg ha rajtam volt zavaró pati elérhetetlen helyen akkor megkértem, hogy nyomja ki. Más arcának nem esnék neki, de nem is sértődnék meg vagy akadnék ki miatta.

2017. ápr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a feleségem ha meglát egyet rajtam, nekifutásból nyomja ki, kérnem sem kell.


Jaj itt egy patti hagy nyomjam ki, *plutty*


Aztán kapok egy puszit és megy tovább. :DD Imádja nyomkodni őket, nem tudom miért. Ez pl. azért tud jó lenni, mert elfogad olyannak, amilyen vagyok, és nem undorodik tőlem, akkor sem, ha van 1-2 patti rajtam éppen. Persze egymás fenekét azért nem töröljük ki. :)

2017. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!