Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakító ok lenne nálad az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító ok lenne nálad az alábbi sms váltás?

Figyelt kérdés

Nő írt a pasinak:

Nő: Te xy vagy?

Férfi: Igen :)

Nő: Oké, mert nincs elmentve ez a szám.

Férfi: Nem vagyok elmentve? :(

Nő: Most már el vagy. :)

Férfi: Helyes. ;) Amúgy hogy vagy, miujs?

Nő: Semmi, veled?

Férfi: Semmi, sokat dolgozom.

A pasi kapcsolatban van évek óta. Ezzel a nővel is régóta ismerik egymást, de nem volt köztük semmi. Úgy láttam mindig is, hogy a nőnek tetszett a pasi.


2017. ápr. 4. 18:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%

Elég sok kérdés felmerülhet:

-belenéztél a párod telefonjába?

-elmondta, hogy beszélt valakivel, vagy láthatóan titkolta?

-milyen ismerettség van köztük?


Egyébként ennyiből bőven nem szakítanék, miért is kellene?

2017. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi miatt nem.
2017. ápr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nincsenek titkai előttem a telefonját illetően, bármikor belenézhetek ezt tudja ő is. De ezek a smile-k és a helyes kifejezés, kérdéssel befejezve kicsit furcsa.
2017. ápr. 4. 18:30
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből konkrétan semmit nem lehet leszűrni
2017. ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
Úristen, azzonnal szakíts, tutira leqrta a csajt! Jézusmária... Amúgy viccet félretéve a válaszom: nem.
2017. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy baromi ártatlan beszélgetés, még ha megerőltetem magam, akkor sem tudok semmi hátsó szándékot beleképzelni, pedig nőként elég nagy fantáziám van ilyen téren
2017. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

Aki ilyen beszélgetés miatt szakít, annak hatalmas gondok vannak a fejében, és segítségre szorul.

De már hacsak megfordul a fejében, akkor is.

2017. ápr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Varjatok! Nem is a beszelgetes kontextusaval van a gond! Hanem a kacsintos es mosolygos fejjel! Mar ertem! Dobd ki!



Ui: nehogy kidobd.

2017. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem és nagyon rosszul esett ez így, ebben a formában. Én nem szoktam senkivel se így írogatni.
2017. ápr. 4. 18:47
 10/30 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ki ne dobd!

Még egy ilyen jámbor marhát nem fogsz találni az életben, aki kibírja a te enyhén szólva is furcsa gondolatmenetedet.

Remélem azért nem teszed napi szinten pokollá az életét a féltékenykedéseddel, mert akkor csodálom, hogy még nem találtad "szevasz pályán" magad.

2017. ápr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!