Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a pasim felháborodása?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a pasim felháborodása? Mert szerintem nem!

Figyelt kérdés
Tegnap és ma is össze vesztem vele. Tegnap azért mert megkértem, hogy olvassa már fel nekem az angol házi feladat szövegét (most tanul éppen angolul). Érdekesen és nem pontosan fordította le, kicsit kiröhögtem, mert én elég jól tudok angolul. Meg vicces volt, hogy egy rózsafüzér volt a nyakába. mondtam neki, hogy biztos azért van mert imádkozik hogy jó legyen a házija (megint kiröhögtem). Ma mentem városba, őneki meg vizsgája volt a főiskolán. Felhívtam, hogy találkozzunk stb. Taliztunk is, de mikor mondtam neki, hogy igazából a barátnőmhöz jöttem be dumcsizni meg talizni akkor mondta "jó akkor találkozzál a barátnőddel" és ott hagyott. Minek kell ilye gyerekesen viselkedni?

2017. ápr. 7. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem esne jól, ha a párom folyton kiröhögne. Éppen tanul egy nyelvet, nyilván nem lesz tökéletes a kiejtése (valószínűleg neked sem az). A rózsafüzér meg hogy jön ide? Ha szereti viselni, fontos neki akkor ez sem nevetség tárgya.


A mai meg, tőled is gyerekes, meg tőle is. Neked nem esne rosszul ugyanez az eset?

2017. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Szóval kiröhögted és ő csak egy ilyen "ha már ott vagyok akkor találkozok veled is.." szinten volt aznap. Nem mondom, hogy jogos, de azért nem látsz semmi okot még így se?
2017. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A leírás alapján én inkább azon csodálkozom, hogy még nem dobott ki, amilyen egy bunkó, öntelt, gyerekes pitsának tűnsz. Remélem csak rossz napod volt.
2017. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szeret téged, ha még nem dobott ki.
2017. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Igazából ennyiből nem tudom megállapítani. Vagy nagyon bunkó vagy, vagy nem pontosan mondtad el a történteket.

Az én pasim is ki szokott néha röhögni ha valami szót nem jól ejtek ki angolul (jó angolos vagyok, de nyilván van akcentusom), de nem szoktam zokon venni, hanem röhögök vele, mert tényleg van, amit hülyén mondok, nem nagy ügy.

Szerintem kiröhögés meg kiröhögés között van különbség. Más dolog az, ha tudálékosan kigúnyolod vagy csak nevetsz egyet, mert viccesen hangzik. Te szerintem inkább gúnyolódtál vele, azért sértődött meg.

2017. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Te sem vagy az empátia és a magas érzelmi intelligencia mintapéldája.
2017. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az érzelmi intelligenciádnak nagyon mélyen kell lennie ahhoz, hogy kiröhögj valakit azért, mert tanul valamit és nem megy neki teljesen jól.


Az egó az nagyon magasan van, de úgy viselkedsz, mint egy 11 éves kislány. Nem is értem, hogy lehet még veled.

2017. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, nem csak te létezel jelenleg?
2017. ápr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. Kinevetted kétszer, senkinek sem esik jól, másnap pedig "ha nincs ló jó a szamár is" alapon találkoztál vele és ezt közölni is sikerült vele kifinomult stílusban. Túlreagálta, de akkor is érthető a sértődése.
2017. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtass meg, hogy ez egy trollkérdés és nincsenek a világon emberek, akik ennyire bunkók és sötétek is egyszerre.
2017. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!