Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem működik teljesen jól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem működik teljesen jól a kémia, hogy javítsam fel a szexuális életünket?

Figyelt kérdés

Igazából minden más oldalról tök jól kijövünk, a szex viszont soha nem volt az igazi jó. Lassan 4 éve együtt vagyunk. Hullámzó a szex minősége, de nagyrészt "nem érzek túl sokat" nem volt soha az a megőrülés, a "nincs kedvem" viszont annál több. Vonzó férfi a párom, a szex mégis olyan semmilyen. Előtte másokkal sokkal jobban élveztem, alapból tüzesebb is voltam, imádtam a szexet. Időközönként vannak kiborulásaim emiatt, már szakítani is akartam, hogy én nem akarok így leélni egy életet, hogy egy igazán élvezetes szexet sem tudunk produkálni. Szerintem ő sincs és nem is volt soha a fellegekben a szexuális életünktől, de nem vallja be, pedig én ezt látom és szerintem jól látom. Soha nem is szexeltünk máshol, csak az ágyba, max 1-2x a konyhába, de ennyi... Szerintem nem elégedett velem ő se, ahogy én se, mégse mondja, és kihúzni sem tudtam belőle, hogy mondja ki, hogy igen, nincs köztünk akkora szexuális vonzalom. Egyszer azt mondta, hogy 1-10-ig, 8-asra értékeli az átlag szexuális életünket, én meg kb egy 5-6-ot adnék maximum. Orgazmusom van mindig, de csak úgy, ha közben izgatom magamnnak a csiklómat, és rákoncentrálok fejben, amúgy nem tudnék elélvezni. Azelőtt meg úgy kellett visszafogjam magam, hogy ne élvezzek el 5 perc alatt másokkal. Már nincs semmi önbizalmam, sz@rnak is érzem magam testileg is, meg bénának érzem magam a szexben, holott ez azelőtt nem volt így.

Egyetlen pozitiv dolog ami változott bennem, hogy néha nem is igényelném az orgazmust, csak egyszerűen szeretem odaadni magam neki, hogy "használj" és szimplán csak figyelem a testét, meg az arcát, ahogy élvezi a szexet, éshogy odaadhatom magam neki, ez lelkileg ad egyfajta jó érzést, de ez csak ritkábban van. Leggyakrabban már kedvem sincs, mert kudarcnak érzem az egészet. Az ilyen szexi fehérneműs dolog az halott, egyszerűen sz@rul érezném magam, hogy kelletem magam neki, mert nem érzem hogy annyira kívánna. Ráadásul nálunk az az alap, hogyha pl fürdés előtt, vagy után meztelenül mászkálok, fel sem néz a hülye telefonjából rám, pedig jól esne egy célzás, vagy valami játékosság, hogy szívesen megdugna. Egyszerűen úgy érzem, hogy kölcsönösen nem működik túl jól a kémia és nem akarok egy életet így leélni, így is rossz már lelkileg. Neki jó, ő gyereket, családot akar, és szerintem nem veszi észre mi van valójában...


2017. ápr. 8. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
De miért vagy négy éve egy olyan emberrel, akivel nem is vonzódtok egymáshoz igazán?
2017. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Ne szülj neki, mert három ember életét teszed tönkre. Értem én, hogy rendes pasi, de ez nem lesz jobb.
2017. ápr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a vége felé közelít ez a dolog így... A kérdésre válaszolva, sajnos nem tudom, hogyan javíthatnál, ezt neki is akarnia kell, és be kell lássa, hogy valami nem az igazi. Üljetek le, beszéljétek meg aztán, ha nem változik, döntesz. Már bocs, de, ha füri előtt és után is meztelenkedne a párom, előtte utána is leteperném. Most a gyerekek miatt nem kivitelezhető. :)
2017. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Az a kérdés, hogy megalkudsz-e, vagy továbblépsz és bízol abban, hogy találsz jobbat? Olyan sosem lesz, hogy minden tökéletes (testileg is, lelkileg is).

Én kicsit idősebb vagyok szerintem és hasonló a helyzet nálunk is, de eszünkben sincs elhagyni a másikat. Szeretjük egymást és nem a szex körül forog a világ. Igen, nálunk ez a szokásosnál talán kicsit gyengébb, de az érzelmi oldalunk sokkal erősebb. Mindenben egyezünk, mindenre találunk megoldást. Nekem ez az érzelmi kötődés sokkal fontosabb, minthogy mennyire képes megd*gni. Ez is egy szempont volt régen, amíg nem a családtervezés és fenntartás került terítékre. Mostmár ez csak sokadlagos.

2017. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Nem értek egyet az utolsó válaszolóval, 3 éve vagyok együtt a párommal, tesileg-lelkileg tökéletesen passzolunk egymáshoz,imádok vele szexelni,mindig orgazmusaim vannak és ő a lelki társam.

Kérdező! Hagyd el a mostani párod,mert a szex az alapja az érzelmi résznek is. Hiszen azáltal tudod valójában kifejezni a mély szerelmet..persze ehhez jön a sok plusz,kommunikáció,sok-sok humor és nevetés,közös jövőkép stbstb. De ha a szex nem működik, a többi szex nélkül csak egy barátság.


24L

2017. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%

Én pedig a te utolsó mondatoddal nem értek egyet! :)

Éppen ezért nem lehet szerintem felelőtlenül tanácsokat osztogatni arról, hogy mit kezdjen más a sorsával. Ki így boldog, ki úgy.

Sok sok beszélgetés az, ami ezt megmentheti, de semmiképpen nem mondanám azt, hogy egy 4 éves kapcsolatot azonnal dobjon el valaki azért, mert a szex nem működik közöttük tökéletesen.

Köztünk sem, még is boldog vagyok a párom mellett és ő is mellettem. Abszolút NEM CSAK legjobb barátomnak érzem. :)

2017. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igaz régi a kérdés, de válaszolok rá, mert nagyon hasonló cipőben jártunk és mindenkinek tanulságos lehet a történet.


Feleségemmel 7 éve ismerkedtünk meg, az elején mondta, hogy neki hiányzik az a bizonyos szikra, a nagy szerelem, amiről mindig is álmodozott. De aztán mégis elcsábított, majd később összeházasodtunk és gyereket vállaltunk. Nem gondoltam volna, hogy ennek a szikrának még lesz jelentősége később, évek múlva.


A szex minőségben jó volt szerintem, feleségem szerint már nem annyira. Mindig volt orgazmusa neki is, de csak úgy, hogy ő is izgatta a csiklóját. Elmondása szerint ez mindig így volt nála korábbi partnereknél is. Én el se tudtam menni előtte - fejben, mindig törekedtem rá, hogy neki jó legyen. Megéreztem minden rezdülését, és ha nála valami nem volt rendben fejben, nem volt ott lélekben, máshol jártak a gondolatai, egyből elment minden vágyam. (Szerencsére ilyen azért viszonylag ritkán fordult elő. ) Nekem a szex puszta testiségként nem működött, csak érzéki szívvel lélekkel történő szeretkezésként.


Persze éreztem én, hogy azért ez messze van ez a tökéletestől, és van hova fejlődni. De nálam ez még az elég jó kategória volt így is. Én nyitott voltam kb. mindenre, hogy a kedvébe járjak, új pózokat, új helyszíneket, stb. kipróbálni. De ő ezt nem viszonozta, a legkisebb kéréseket sem, mondván "az őt nem izgatja fel". Miért csak olyat lehetne megtenni a párunkért, ami mindkettőnket az egekbe repít azonnal? Én nagyon szívesen, bármikor megtettem érte olyanokat is, ami neki nagyon jó volt, nekem meg kb. tök semleges, se nem jó, se nem rossz. Aztán idővel egyre inkább kezdte kerülni a csókot is, főleg szex közben, mindenféle hamis indokokra hivatkozva: szúr a szakállam. Oké, megborotválkoztam, akkor meg túl nyálas a csókom, azt se szereti. Máskor meg csak úgy nem kívánja éppen a csókot. Aztán kb. 1-2 pózra szűkült le a szexuális életünk, amikor háttal volt nekem, amikor fizikailag se jött volna össze a csókolózás. Aztán egyre kevésbé volt elégedett, mindig csak kritizált, de megpróbálni közösen javítani nem volt hajlandó, mert szerinte ennek "magától kellene működnie". Nekem meg már lassan a kedvem is elvette a szextől, sok volt az elutasítás, én is egyre ritkábban kezdeményeztem.


És a csattanót a végére hagytam. Az egész hanyatlás a gyermekünk fogantatása környékén kezdődött, a terhesség alatt alig-alig volt szex, utána meg már szinte semmi. Aztán később kiderült, hogy a feleségem a fogantatás környékén megtalálta a nagy szerelmet, a szikrát, amit mindig is keresett, és 1,5-2 éven keresztül végig csalt.


Most fogunk elválni hosszú huzavona után, a szeretőjét választotta, mert vele megvan a szikra, a kémia, és ő sem akar egy életet leélni velem úgy, hogy nem működik a kémia. Igaz, hogy minden más működik, szinte tökéletes, de ez nem számít. Amikor kibukott az egész, volt egy csomó indok, hogy mi volt rossz a kapcsolatunkban, ami miatt idáig eljutottunk, hosszú volt a lista, de rövid idő alatt kijavítottunk szinte mindent, csak az a fránya szikra nem jött neki, ami sohase volt meg, szóval most válunk. Amott megvan a szikra, de rengeteg más nem lesz meg, ami miatt nagyobb összegben mernék fogadni, hogy nem sokáig lesznek együtt, vagy legalábbis nem sokáig lesznek felhőtlenül boldogok.


Szóval kedves nők és férfiak, akinek ilyen nagyon fontos és mindenható az a bizonyos szikra, az legyen felelős, és NE jöjjön össze olyannal, akivel nincs meg, NE hazudjon magának és társának, hogy az nem is olyan fontos, meg lehet lenni nélküle, NE húzza évekig az időt, és NE döntse évekkel később romba párja és gyereke(i) életét emiatt.

2018. jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!