Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megsértődött azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megsértődött azon, hogy nem megyek el tüntetni holnap. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
semmi kedvem menni, de ő olyanokat mond, hogy én nem állok ki magamért meg hasonlók..
2017. ápr. 8. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Állj ki magadért, és tojd le. :D


Én se mennék, utálom a csürhe tömeget.

2017. ápr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Libsi szagot érzek
2017. ápr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Bűntudatkeltéssel biztos nemnér célt 😃


Amúgy teljesen mindegy, hogy elmennek tüntetni vagy sem, fideszt nem érdekli a dolog.

Jövő évi szavazásra kéne koncentrálni. Nem kéne otthon maradni.

2017. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Szerintetek mit csináljak?"


Szerintem azt, amihez kedved van.

2017. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát... azért valahol valóban gondjaid lehetnek azzal a kiállással, ha ahelyett, hogy tőből elküldted volna a fenébe, ide firkálgatsz erről kérdéseket. :)


És persze hótt egyszerűen gondold át újra a dolgot, SzVSz.

Végülis, ez IS egy közös program, és hát nem mindennap mehet az ember tüntetni. Pláne a "jó ügyért". Meg ilyenek...

2017. ápr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!