Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak a barátom reakciói...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak a barátom reakciói rendben vannak, szerintetek nincsen baj?

Figyelt kérdés

Csak szerintem "furcsa" a párom?


Miért ilyen velem?


Együtt voltunk a barátommal bulizni, később leültünk egy kis asztalhoz amikor aztán odajött hozzánk egy férfi aki felakart kérni táncolni. A baràtom pedig abban a pillanatban átdobta a karját a vàllamon és szorosan hozzámbújt aztán megpuszilta a nyakamat. A sràc bemutatott nekünk és tovább állt.


Voltunk a barátom szüleinél ott pedig amikor az öccsével beszéltem, aki amúgy annyi idős mint én (21 éves) akkor a párom màr összehúzott szemekkel nézett ràm,aztàn rám mosolygott. De előtte egy perccel még azt hittem valami baj van.


Amikor voltunk a barátaival étteremben nagyon nehezen ment el az a pár óra. Csak én voltam ott lány, a barátai mind férfiak voltak. A leülésnél,hogy véletlenül se üljön le mellém senki, a sarokba tolt és így csak ő ülhetett mellém, a barátom végig bámult,ha a haverjaival beszélgettem és nevettem valamin. Kicsit zavart,hogy le sem veszi rólam szemét.


Amikor elköszöntem a baràtaitól és mindenkit megöleltem a párom egyszer csak magához húzott és hangosan kijelentette,hogy "ne érjetek többen hozzá". A barátai nevettek rajta, én meg vöröslő arcal néztem rà.


Amikor megyünk valahova, " kötelező" megfogni a kezét.


Egyszer tényleg illetlenül sokáig néztem a férfit aki a mozgó lépcsőn előttünk telefonált...bámultam. Nem kellett volna, a barátom csak finoman bele csípett a derekamba és megforgatta a szemét aztán utánozni próbált,hogy hogyan néztem a sràcot.


Otthon szinte megállás nélkül rajtam van, puszilgat, csókolgat, babusgat. Tényleg imàdom, mert nagyon ragaszkodó és szeretve érzem magam, szeretem ezt a férfit:)


A baj csak az,hogy mind ezek a dolgok a viselkedése az adott szituàcióban bennem valami rossz érzést keltenek, mert zavarban leszek, feszült vagyok ha a baràtom szószerint kizàrja a világot és nem is figyel a barátaira csak nekem figyeli mindenkis rezdülésemet és mosolyog, de amúgy foggalmam sincs mit gondol, aztán egyik pillanatról a másikra az erős karjai közé ránt amikor megölelem a barátait. Még mindig ég az arcom. Amikor a buliban voltunk akkor is, rendesen rám nehezedett a karjával és az arcàt hozzám nyomta.


Olyan csendes gyilkos típus és kiszàmíthatatlan, sokszor csak úgy hirtelen magához rànt, kapok egy "fájdalmas" csókot és csinálja tovább a dolgàt. Otthon amikor filmet nézünk még egyszer sem láttam,hogy a tv-t nézte volna, mindig engem néz. A hajamat simogatja,kibontja, az ujjával fésülgeti, a nyakamat puszilgatja, ölelget,szorongat, vagy úgy ülünk,hogy a lábai közé húz, az arcàt a nyakamba temeti és...nézem egyedül a filmet, ő nem szokta, csak ül/fekszik mellettem 2-3 órát átölelve. Annyira "furcsa"..hogy ilyen velem néha ijesztő. Nem tudom miért csak az és kész.


Szerintetek én fújom fel és ezek a reakciók, történések rendben vannak? Semmi furcsa nincsen ebben?


Miért viselkedik így?


A végén még annyit hozzá tennék,hogy 8 hónapja vagyunk együtt Szeretjük egymást nagyon:)

Ő 28 éves (F) én 21 L


Az első barátom:)


L



2017. ápr. 8. 18:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%
A barátod rettenetesen féltékeny, de azt nem tudjuk, te adsz-e rá vajon okot (pl amikor fölkért a srác táncolni, nem írtad, hogy te nemet mondtál volna neki...). Mindenesetre a viselkedése nem normális, ha nem adsz rá okot, azért, ha igen, akkor meg azért, mert ahelyett, hogy kidob, ezt teszi.
2017. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
6%

lány vagyok,de

1.)mindig fogom a párom kezét ha megyünk valahova nem kell ehhez indítványt benyújtania

2.)nem ölelgetek más férfiakat ez nem normális viselkedés egy párkapcsolatban élő nőtől. Ha így viselkednék rám is furán nézne a barátom.

Lehet kicsit eltúlozza de úgy érzem, hogy van oka rá.

24L

2017. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Az biztos, hogy ha vele maradsz, ne is számíts arra, hogy barátaid lehetnek, vagy eljárhatsz szórakozni, lesz magánszférád. Egy kisajátított rab leszel.
2017. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
19%
Szeret, és ezt így tudja kimutatni. OK, kissé féltékeny is.
2017. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Előtted volt barátnője?
2017. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nemet mondtam az idegennek! A barátommal voltam, akkor se mentem volna más férfival tàncolni, ha nincsen ott. Ezután karolt át a barátom..


A barátait automatikusan megöleltem, mert amikor elköszöntünk már léptek is felém, mindenki megölelt. Hozzá kell tennem, nem először fordult elő ez, de sosem mondta,hogy zavarja,nem tetszik neki, csak akkor az egyszer elhangzott ez a szájából és nagyon kínos volt.


Van 2 barátnőm és 3 fiú haverom akikkel tartom a kapcsolatot, néha találkozom is velük. Oda megyek ahova szeretnék, soha nem csinált belőle problémát, nem szokott kérdezősködni, smseket küldeni. Csak szereti tudni merre járok. Örül annak,hogy van pár ember akivel együtt lehetek,ha nem vele vagyok éppen.


Nekem soha nem panaszkodott, nem szoktunk ilyen dolgokon veszekedni. Elég teret adunk egymàsnak, de sok időt töltünk együtt, vagyis kihasználjuk a lehetőséget inkább így fogalmazok.


Nem adtam okot a féltékenységre, ilyenkor meg különösen óvatos vagyok,mert nagyon furcsa,hogy mások előtt így viselkedik velem vagy csak bámul,vizslat, nem szól semmit.


Amúgy mindent meglehet vele beszélni, imádunk beszélni, mesélni egymásnak:)

2017. ápr. 8. 19:05
 7/24 anonim ***** válasza:
45%
De jó lenne, ha az én barátom is így csüngene rajtam a figyelmével mindig
2017. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Igen persze ,ha jól tudom 4 barátnője volt és a leghosszabb kapcsolata 3 évig tartott neki.


Eléggé komoly férfi, többnyire az, még velem is, de ilyennek szeretem.


Féltékenységre nekem előbb lenne okom, piszok jól néz ki és sokan megbámulják, de nem zavar persze:)

2017. ápr. 8. 19:09
 9/24 A kérdező kommentje:

Akkor nem lehet különösebb gond? Normális, ha ilyen?


Én szeretem,hogy ilyen ragaszkodó és kimutatja a szeretetét, de az furcsa számomra,hogy a testi kontakt annyira fontos neki,hogy mások társaságában is rám tapad, azt meg nehez szokom meg,hogy kézen fogva megyünk mindenhova:)


Tényleg az a legijesztőbb amikor nem beszél, nem mond semmit, csak bàmul és ha zavarban vagyok csak azért sem fordítja el a fejét.


Nekem ő az első baràtom és a kapcsolatunk elején azt volt a legnehezebb megszokni,hogy valaki ennyire...hogy mondhatnàm ezt..szóval hogy kicsit mintha kisajátítana, vagy csak én éreztem rosszul akkor:)

2017. ápr. 8. 19:18
 10/24 anonim ***** válasza:
4%

Bárcsak az én utolsó barátom is ennyire odalett volna értem. De ha csak fele ennyire, akkor még mindig együtt lennénk.

Szerintem örülj neki, hogy ennyire szeret.

2017. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!