Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kevés ha csak a szabadnapjaimo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés ha csak a szabadnapjaimon szexelünk?

Figyelt kérdés

9-től fél 6-ig dolgozom, 7 körül érek haza. Kajálunk (gyors sali, tojásrántotta vagy egy szendvics), kicsit rendberakom a lakást (nem takarítok, csak gyorsan elmosogatok és összesöprök a macska után), aztán olyan fáradt vagyok, hogy már semmihez nincs kedvem, csak hogy egy kicsit olvassak vagy összebújjunk a párommal a TV előtt. Néha kezdeményezi ilyenkor a szexet, de én már túl fáradt vagyok hozzá. Nem szokott probléma lenni ebből, de néha látom rajta hogy bosszantja az elutasítás. Sokszor bűntudatom van emiatt, de tényleg egy porcikám se kívánja ilyenkor a szexet. 10 óra körül már ágyban vagyok, egyszerűen nem bírok tovább ébren maradni. Hétvégén persze bepótoljuk, általában napi kétszer is csináljuk, reggel és este is. Olyankor minden szuper.

Szerintetek ez így túl kevés? Nektek elég lenne?


26/n


2017. ápr. 8. 20:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
szerintem ehhez semmi közünk. ti szükségletetek, egymással kell megbeszélnetek, hogy kielégültetek-e
2017. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%
Neked, párodnak elég? Akkor semmi gond vele. Akkor gond, ha a párod, naponta igényelné.
2017. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nekem elég, mivel csak akkor kívánom ha nem vagyok fáradt. Párom szeretné többször (hétköznapokon is), de azt mondja megérti, hogy fáradt vagyok, szóval nem erőlteti. Csak nem akarom hogy emiatt "hiánya" legyen, és megromoljon a kapcsolatunk.
2017. ápr. 8. 20:57
 4/23 anonim ***** válasza:
40%

az emberiség megért a pusztulásra!


PÁRkapcsolat!! értelmezd már ezt a szót légyszíves. Ha PÁRkapcsolatban vagy, akkor miért nem a PÁRoddal beszéled meg a magánügyeiteket és a problémáitokat?


most tulajdonképpen mit vársz tőlünk? van akinek kevés, van akinek meg nem. ennyi.

2017. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Nekem bőven elég, ha ennyit szexeltek.
2017. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
26%
értem,hogy fáradt vagy,de azért hetente egyszer igazán "beadhatnád a derekad" egy gyors menetre,nem ilyen több órás szeretkezésre gondolok persze. Mivel a barátod tudni fogja,hogy amúgy hétköznap ki vagy merülve,szerintem inkább ő kényeztetne.
2017. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
Nekem mindegy. Ha neki nem elég ,úgyis félred.g ,majd..
2017. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Bekker, nekem elég, hogy ti ennyiszer szexeltek, elvégre ott se vagyok. :D


A pároddal kéne beszélgetni kicsit, nem???

2017. ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
5%
Vizsgáltasd ki magad, mert 26 évesen nem normális, hogy 8 órás munka után (gondolom van fél óra ebédszünet) már semmire nincs energiád. Más ennél több munka mellett még gyereket nevel, tanul, stb.
2017. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Már beszéltem erről a párommal ezerszer, azt mondja nem baj, megérti, aztán újra próbálkozik hétköznap is. Van hogy beadom a derekam, de ilyenkor csak fekszem, és nem is élvezem igazán, amitől neki is elmegy a kedve az egésztől. Szerintem azért vagyok ilyen fáradt egyébként, mert elég stresszes a munkám. Egész nap rohanok, 5 percem sincs leülni enni se, csak a gép előtt kapok be valamit, közben csörög a telefon és jönnek az e-mailek persze. Szóval tényleg fárasztó a munkám na.
2017. ápr. 8. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!