Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esély rá hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély rá hogy megbocsát?

Figyelt kérdés

Sziasztok...elég hosszú történetet fogok most leírni. Pontosan 9 nappal ezelőtt...megismertem egy lányt és ez alatt a 9 nap alatt teljesen szimpatikusak lettünk egymás számára és kezdettől fogva egymásban láttuk a jövőt kapcsolati szempontból. Tavaszi szünetben azaz jövő hét péntekre beszéltünk meg egy találkozót. Én ezt már epekedve várom és láttam rajta hogy ő is szeretné. Minden egyes nap egyre jobban vártam hogy írjon és egyre jobban megszerettem. Azonban elkövettem egy hatalmas hibát.

Itt jön a történet második része: 2016 elején összejöttem egy lánnyal akivel nagyon jól elvoltunk egészen októberig..ugyanis az érettségi év miatt keveset tudtunk találkozni mert készülnöm kell a vizsgákra... ez a dolog viszont nagy konfliktusokat hozott a kapcsolatunkba... és emiatt januárra teljesen kiábrándultam már belőle nem voltam boldog.. szünetet kértem tőle és február végén rászántam magam arra hogy szakítsunk. Azonban ez annyira megviselte őt hogy utána több napig könyörgött hogy ne csináljam ezt gondoljam át még egyszer...még a szüleivel is átjöttek egyszer mert annyira letörte őt ez az egész...megsajnáltam és adtam a kapcsolatnak egy második esélyt...egészen március közepéig azt hittem hogy működni fog de utána újra elkezdődött az ami miatt már egyszer szakítottam vele...viszont gyáva voltam és ezidáig "papíron együtt vagyunk". Nem mertem összetörni őt...sajnálatból voltam vele mert már teljesen boldogtalan voltam :( már csak egy átlagos lányként tudok rá nézni akivel barátságot tudnék maximum kötni...viszont ahányszor végleg el akartam szakadni eszembe jutott az arca amikor szakítottunk először és sajnálom őt...


Azonban a pénteki találkozó előtt szerdán végleg ki akartam lépni a kapcsolatból mert a másik lány foglalkoztat engem már teljes mértékben és szikla szilárdan érzem hogy őt szeretem....ezért hatalmas hibát követtem el.. nem szóltam neki erről a lányról és hogy "kapcsolatban" vagyok...attól féltem hogy ha elmondom neki akkor majd már nem tud úgy tekinteni rám mint pasira akivel össze akar jönni...:( Ezért azt az utat választottam hogy titokban tartom előtte és a másik lánnyal szerdán végleg lezárom ezt a dolgot ő pedig csak jóval később tudja meg... emiatt kénytelen voltam azt hazudni hogy a facebookom és a messengerem rossz és nem tudunk ott beszélni :( Viszont tegnap valahogy megtalálta a másik lányt és mindenre rájött...mindent bevallottam...órák hosszat mondtam hogy bocsásson meg adjon nekem még egy esélyt mert tényleg őt szeretem...Érthető módon csalódott bennem de láttam rajta az írásán hogy talán nem ítél el teljesen viszont tegnap este úgy váltunk el hogy látja rajtam hogy nagyon megbántam de MÉG nem bocsát meg. Ma reggel is írtam neki rengeteget é küzdök azért hogy ne veszítsem el mert tényleg nagyon összetörne ha elveszíteném úgy érzem belehalnék..és tudom hogy ő is szimpatizált velem nagyon :( És mindent csak azért csináltam mert vele akartam lenni én nem akartam őt átverni :( Soha az életben nem tenném és tudom hogy borzalmasan nagyot hibáztam és rosszul döntöttem hogy titokban akartam tartani.

Az a kérdésem hogy szerintetek megbocsát? Ha ti lennétek a helyében mit tennétek adnátok nekem még egy esélyt? :( Kérlek ne sértegessetek nagyon magam alatt vagyok így is...:( Soha nem volt még nekem egy lány ennyire fontos...:( Egyébként 19/F vagyok. Köszönöm ha végigolvastátok! :(



2017. ápr. 9. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Én ha látnám hogy tényleg őszintén szenvedsz, és igazat mondasz, akkor adnék egy esélyt, talán még meg is értenélek.


Viszont én vszínű több mint tíz évvel idősebb vagyok a lánynál, így lehet másképp látok dolgokat. Lényeg hogy legyél őszinte, abból -értelmes emberek közt- nem lehet baj.

Egyébként meg nem biztos hogy olyan nagy baj hogy így alakult, mert képzeld csak el ha minden úgy megy ahogy tervezed, majd beállít az ex, hogy "emiatt hagytál el?! Azt mondtad szeretsz!" Stb, stb... Na ez rosszabb lenne

N

2017. ápr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


No akkor most azonnal rakd lapátra az előző barátnődet! Most komolyan el akarod rontani sajnálatból a te boldogságod? Úgysincs esély már a régire, akkor meg ne rabold a saját és az ő idejét. Majd megnyugszik, meg kell neki is tanulnia elfogadni a "nem"-et.

Adjon ez a gondolatsor erőt ahhoz, hogy lezárd a régit.

És reménykedj, hogy nem szenvedett a másik lányban a bizalom törést irántad.


Ha meg ne adj isten ő sem akarja, mert nem bízik, akkor tanulj meg egy igen fontos leckét:SOSE kezdünk újba, míg nincs lezárva a régi!


Ennek szellemében, sok sikert!

2017. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, kérdező, a bizalom nagyon törékeny virág. Évekig kell gondozni, ápolni, de elég egyetlen hibás lépés a lelombozásához. S mivel a csajok nem az észérvekre, hanem az érzéseikre hallgatnak, szavakkal most nem sokra mész. Tenni kell! Olyat, amiből látja, hogy komolyan gondolod. Első lépésben tehát valóban szakíts a régivel! Akármennyire fáj neki, ez a te életed, és te a magad boldogságáért felelsz. Ezt neki is be kell látnia.
2017. ápr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

En biztos megbocsatanek :D ha valaki oszinten elmondja az igazat minden reszletet elmondja h o volt a hibas, meg gondolkozasi idot is hagy, akkor az nekem nagyon bejonne, en nagyon ertekelem az oszinteseget ;) latszik h rendes vagy, es a baratnoddel sem szakitottal mert sajnaltad, sajnos pont ez volt a hiba! A lanyt is aterzem amikir szakitott a baratom en is konyorogtem neki had kapjak meg egy eselyt de azt mondta vege :( mar ket hete lassan minden nap csak sirok :( aterzem a lanyt is, de szakitanod kell mond meg neki h mar nem szereted ot es neked sem lenne jo ez igy mar majd megerti o is :) szerintem meg fog bocsatani a csajszi hagyj idot neki sok sikert, remelem osszejottok :D

13L

2017. ápr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
De szeretem,amikor 13 éves lánykák osztogatnak tanácsokat a felnőtt kapcsolatok kategóriában felnőtt embereknek. :)
2017. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha te is bejössz neki, akkor nincs gáz de ha ez is kamu akkor igen.dobd ki a régi nőd és kész. A kapcsolat nem sajnálatról szól.
2017. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne olyan pasi, aki szánalomból lefekszik egy nővel, aki iránt már nem érez semmit, kvázi guminőnek használja, miközben egy másikra csorgatja a nyálát. És még megpróbálja úgy beállítani a dolgot, mintha ez valami pozitív dolog lenne. Az én szememben az ilyen nem több egy gerinctelen nullánál. Bocs, de én így érzem.
2017. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy költői kérdés egyàltalàn minek jöttél össze ezzel a lànnyal ?Ha az előző làny vmi okból kifojolag lemondta a talit veled akkor még meg is êrtem hisz êvekig nem érdemes vàrni senkire sem!
2017. ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elsőnek zàrd le ezzel a lànnyal a kapcsolatot és utàna beszélj az előzővel !Drukkolok!
2017. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!