Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes ebbe energiát fektetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kajitani kérdése:

Érdemes ebbe energiát fektetni? Lehet újra feléleszteni a lángot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Három éve vagyok együtt a párommal. Minden nagyon flottul ment, amíg össze nem költöztünk. Azt addig is tudtam, hogy imád a gépen bütykölni, de csak a közös otthonunkban jöttem rá, hogy ez nála mit is jelent. Tavaly nyáron gyakorlatilag reggeltől estig gép előtt ült szabadidejében, munka után, ha hazaért, először a gépet kapcsolta be, utána köszönt csak nekem...Ez elég rosszul esett, kértem, hogy változtassunk, nem kell abbahagynia a játékokat, ha ez a hobbija, de néha rám is szánjon időt. Először csak mosolygott rajtam, aztán egyszer el is sírtam magam, és akkor megijedt. Az őszünk nagyon szép volt, újra együtt töltöttünk sok időt, decemberben pedig megkérte a kezem. Igent mondtam és mondanom sem kell, újra elkezdte a folyamatos gépezést. Megint kértem, hogy változtassunk, de már nem vesz komolyan, megmosolyog, hogy hiszen már a vőlegényem, elfogadtam ilyennek... Ebben az állapotomban ismerkedtem meg egy fiúval a munkám kapcsán. Először csak szakmai dolgokról volt szó, majd azt vettem észre, sokkal többet beszélek vele, mint a párommal. Ő szöges ellentéte a nemtörődöm vőlegényemnek, meghallgat, kíváncsi rám, időt szentel rám. Nem tudom, hogy ezekért-e, vagy alapból is, de nagyon megtetszett nekem és napról napra fontosabb (semmi nem történt köztünk, még egy csók sem, semmi). A vőlegényemmel viszont nem tudok mit kezdeni, annyi a közös emlék, állítása szerint szeret, a családom imádja...én meg küszködöm. Ti mit tennétek a helyemben?

2017. ápr. 9. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is, addig ne menj bele ismerkedésbe, amíg a pároddal együtt vagy. Az gerinctelen dolog.

Az viszont, amit a párod csinál már nála egy életvitel, ezen sosem fog változtatni hosszútávon, ezt te is látod. Gondolj bele, mennyire magadra fogsz mindennel maradni, ha lesz egy babátok...se párkapcsolati minőségi idő, se segítség.

Új ismkerkedésbe viszont csak akkor kezdj, ha a mostanit lezártad, legyél korrekt mindkettővel.

2017. ápr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ő az eljegyzést nem arra használta fel, hogy beteljesedjetek úgymond, és az esküvőtök megelőlegezze, hanem arra, hogy magához láncoljon. Én férfi vagyok, nem értem meg a gamereket, szerintem ez ugyanolyan függőség, mint a drog. Ha nem kapja meg a napi játék adagját, akkor már baj van. Amint látod, ő nem akar változni, nem tudom nőként mennyire lehet ilyen emberrel tervezni, szerintem nem igazán. Viszont ne csald meg. Ha azt látod, hogy a másik srác jobban felkelti az érdeklődésedet, akkor szakíts a barátoddal, de semmiképpen se csald meg, mert az gerinctelenség, bármilyen is az illető. 23/F
2017. ápr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat. természetesen megcsalni nem fogom, de az biztos, hogy nagy baj részemről is, hogy úgymond érzelmileg kötődöm egy másik emberhez :/
2017. ápr. 9. 13:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Addig, amíg nem tudtad magadban eldönteni, mi legyen a mostani párkapcsolatoddal, semmiképp se nyiss a masik férfi felé. Még csókkal sem, vagy érzelmileg.
2017. ápr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy neked sirnod kell hogy ő megijedjen hogy foglalkozzon kettőtökkel !Ez nem sokàig tart nàla ez meg kevês lessz arra hogy csalàdot alapitsatok közösen!Te meg majd mindig idegeskedni fogsz emiatt tönkre méssz idegileg a gyereketek làssa majd a kàràt!
2017. ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kedves válaszírók, köszönöm. amúgy igen, nagyon félek a jövőtől mellette :( életünk végéig így menne majd?
2017. ápr. 9. 16:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, hogy a másik hogy viselkedne veled, miután megkapott.


A helyedben leülnék komolyan beszélgetni a vőlegényemmel, hogy elhanyagolva érzem magam és jó lenne, ha kicsit többet foglalkozna velem... Egy párkapcsolat olyan, mint egy virág; ha nem öntözik, elhervad. Talán a tiétek még nem száradt el teljesen...

2017. ápr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

azt azért szeretném leszögezni, hogy a másik srác tényleg csak barátként van jelen az életemben. hogy nekem fontos, az egy dolog, de az ő részéről szó sincs közeledésről...szóval ne úgy képzeljétek el, hogy bánatomban szeretőt kerestem magamnak...

a másik, hogy nagyon sokat beszélgetek a párommal erről,szinte minden nap kérem, hogy menjünk el valahova, vagy csak együtt nézzünk meg egy filmet, de pl. ma sem sikerült, csak mosolygott, hogy édes vagyok idegesen :(

2017. ápr. 9. 17:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudatosítsa helyzetét. Lássa, mit is akar valójában.
2017. ápr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!