Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van? Szerintetek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van? Szerintetek nem tudta mit hagyott ki?

Figyelt kérdés

Egy lány aki sok ideje elutasít engem. Időközben rendesen meghízott. És én alapból az átlagsúlyú (nem kövér) lányokat kedvelem. És az a piszkos helyzet hogy még mindig tetszik nekem a lány. Stílusban és még így is külsőre is! Jelentheti azt hogy nagyon rosszul döntött a lány hogy engem nem akart pasijának?


Mármint egy olyan felfogású férfi mint én, és a külsőség igényeimet félretéve még mindig vágyok rá... talán egy nagyon komoly kapcsolat is kialakulhatott volna.


2017. ápr. 9. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Mi?


Szerinted azért hízott meg, mert nem tudja, mit hagyott ki azzal, hogy téged elutasított?


Csak én nem értem, hogy mit akar a kérdező?

2017. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Attól, hogy "még kövéren is tetszik neked", még nem kell leborulni a lábaid előtt. Ettől nem leszel vonzóbb számára. Hadd dönthesse már el, kivel akar együtt lenni! Attól, hogy neked tetszik, még nem feltétlenül garantált, hogy komoly kapcsolat lehetett volna ebből, hiszen ahhoz KETTŐ ember kell. Kölcsönösség, tudod.
2017. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Te most csak magadról, mint önző nagyképű személyről beszélsz.


Miért olyan k..rva bonyolult felfogni, hogy a csaj nem akart és lesz..r téged?

Egyáltalán NEM is akar veled kapcsolatot.


Nincs a mondókádban logika.

2017. ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A 2 es értette.


Senki ne a saját életéből merítsen példát mert lehet nem ugyan az a helyzet. Nem ismeritek a lányt és engem sem. Hogy milyen egyéb gondunk volt egymással vagy neki velem. Én csak azon lepődtem meg, hogy mást azonnal leszarnék, de ő valamiért annyira megfogott hogy még így is tetszik.


Nem vagyok nagyképű de bizonyos dolgokban nem fog olyat találni mint amilyen én vagyok.

2017. ápr. 9. 16:05
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

"Nem vagyok nagyképű de bizonyos dolgokban nem fog olyat találni mint amilyen én vagyok."


:D :D :D :D :D :D


Ember, mindenkitől van, szebb és jobb. Még tőled is! :D

Egyébként ugyan olyat biztos nem fog találni mint te, csak jobbat, rosszabbat akkor, ha nem figyel oda. :P


Egyébként tényleg nagyképű és egoista vagy. Szállj le szépen a magaslóról, mert még p..fára fogsz esni.

2017. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

"de bizonyos dolgokban nem fog olyat találni mint amilyen én vagyok."


Persze, hogy nem fog, hiszen nincs két ugyanolyan ember. De attól, hogy valaki nem olyan, mint te, akár bizonyos dolgokban, akár teljesen, még nem biztos, hogy te jobb vagy - nem általános mércével, hanem a lány számára.

2017. ápr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Te most azt hiszed, hogy ha valakin van pár kg felesleg, akkor az az illető k..rva hálás kell, hogy legyen, ha egy nyomorult pasi szóba áll vele?! Hát én rajtam nem pár kg van, hanem rengeteg. És köszönöm szépen, de tökéletes párom van, tökéletes nemi élettel. A sok fogpiszkáló kolléganőm pedig hiába csorgatja a nyálát a helyes pasimra, sose lesz nekik ilyen. És tudod mit? Lehet bálnázni, meg beszólogatni, de mégis több pasi csapta nekem a szelet, mint egy átlagos alkatú lánynak, mert velük ellentétben bennem van élet, egyéniség, szenvedély, vidámság, és nem a tükör előtt szelfizek csücsörítve egész nap. :)

Szóval jobb ha felfogod, hogy itt max TE hagytál ki egy bombajó csajt, a hülye egoizmusod, és felszínes viselkedésed miatt.

2017. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kizárt dolog. Azért eleggé magabiztos tudok lenni (talán pont ő törte le sokáig), ha épp formában vagyok akkor nem nagyon szoktak elutasítani. Meg amúgy is ekkora farka nem sok mindenkinek van. És utálom azokat akik a témában hazudnak mert akkor én amúgy teljesen jogosan már nem tudok ezzel felvágni, kitűnni a nyomik közül!
2017. ápr. 9. 16:21
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
az érzelmi és értelmi intelligenciát kedves kérdező nem a farok méretben mérik
2017. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem! De nem szenvedek hiányt egyikben sem.


Itt gyakorin a legrosszabbat feltételezik mindenkiről.

2017. ápr. 9. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!