Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meglehet ezt még javítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet ezt még javítani vagy oldani vagy ez már reménytelen?

Figyelt kérdés
Párommal 2 éve élünk együtt,mostanában egyre többet veszekszünk,bármi kis vita van egyből haza akar költözni vagy cigit akar venni vagy pedig szünetet akar. 3 napja is összevesztünk és megkértem normálisan többször hogy üljünk le megbeszélni. Miközben beszélek hozzá nyomkodja a telefont vagy pedig egyáltalán nem érdekli amit mondok. Képtelenség vele beszélni,bármilyen veszekedés van nem lehet vele leülni megbeszélni mert nem hajlandó. Azt se képes elmondani hogy szeret e vagy nem ha megkérdezem amikor nem veszekszünk azt mondja hogy igen aztán miután veszekedés van hozzám vágja hogy csak azért mondja hogy szeret hogy ne legyen veszekedés belőle. Hiába mondom neki hogy ez nem normális dolog egyszerűen nem jutok vele előre. Mit lehet csinálni ilyenkor? 24/F
2017. ápr. 9. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Mit tanácsolnál nekem ha én lennék a kérdező és te a válaszoló? Mert az lesz a megoldás!
2017. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Én csak egyet tudok: ahogyan te jelenleg konfliktuskezelsz, úgy biztosan nem fog menni.

Nem véletlenül "nyomkodja a telefont", vagy engedi el a füle mellett amit mondasz: kerüli a konfrontációt.


Szóval próbáld meg anélkül megoldani azt a beszélgetést, hogy ne érezze úgy, hogy nekimentél, mint bolond tehén az anyjának. Máskülönben megszívjátok.

2017. ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akivel nem lehet megbeszélni a problémát, azzal lesznek problémák, hacsak ő nem vált.

Azért fontos, beszélgetni csak higgadtan lehet, de figyelni kell egymásra. Én úgy nem beszélgetnék vele, ha a telefonját nyomkodja.

Kérdezd meg tőle, mikor hajlandó erről beszélni 4 napon belül. Ha akkor sem lehet vele dűlőre jutni, megmondod neki, hogy neked ez így nem jó. Válasszon veled vagy külön, de te nem tudsz lezáratlan vitákkal élni.

2017. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!