Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy hatalmas dilemmám....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy hatalmas dilemmám. Lehet egy távkapcsolatom és egy helyi kapcsolatom. Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Az első fiatal kapcsolat nagyon, és nincs túl közel, viszont jól érzem vele magam, és rengeteg dologban hasonlítunk. A második csak flört volt, és itt lakik viszonylag közel, és nekem tetszetősebb, viszont lelkileg nem gyerebe...
2010. máj. 13. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondold át az életedet, és válassz egy harmadikat.
2010. máj. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én barátom is messze lakik, illetve külföldön dolgozik és 1 hónapban 1-szer látjuk egymást, lassan 1 éve vagyunk együtt nyáron összeköltözünk és nagyon szeretjük egymást!

Ne azt nézd hol lakik, hanem az embert nézd!

2010. máj. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én távkapcsolatban élek, 80km-re lakunk egymástól.Míg suliba jártam úgy csak 2hetente taliztunk hétvégén, de most h már végeztem így többet vagyunk együtt.Én szoktam menni hozzájuk, mert neki olyan a munkálya h nehezen szabadúl.Több mint 3 éve vagyunk együtt.Igaz voltak kissebb nagyobb gondok, mert én többet akartam vele találkozni, de egy idú után megszoktam, és megértettem hogy nem lehet.

Tervezzük az összeköltözést max 1 éven belül.

Ki lehet bírni a távkapcsolatot, ha megbíztok egymásban, teljes őszinteség van a kapcsolatotokban, és h szeressétek egymást.

21/l

2010. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Harmadik, helyi, távoli a sorrend :)
2010. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!