Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Döntésképtelen helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Döntésképtelen helyzetbe kerültem, bármit is döntök abból csak vesztesen jöhetek ki?

Figyelt kérdés
Barátnőm anyjával volt egy kis "cirkusz" ugyan is ő és egyik közös ismerősünk valótlan dolgokat állított rólam és családomról. Mint például: koszos, semmirekellő, lusta stb. Amikor ennek az ügynek a tisztázása érdekében, a közös ismerőt felelősségre vontunk, természetesen tagadott mindent, még az is hogy ismerné a párom anyját. A felelősségre vonást követően másnap reggel ez a közös ismerős hatalmas botrányt csinált a munkahelyén és kérdőre vonta a párom anyját (egy helyen dolgoznak), hogy minek mondta el a lányának ezeket a pletykákat. De természetesen a végén mind a kettő letagadta, hogy mondott volna valamit. Ebből aztán, hatalmas veszekedés lett és a barátnőmet az anyja meg is verte, megtépte stb. A közös ismerős meg, mindenkinek azt mondta, hogy ő nem mondott semmit sem és mi (szüleim és én) kitaláltuk az egészet. Hiába mondom, barátnőmnek, hogy tisztázza ki a dolgokat mindenkivel, nem meri mert azt mondta "az anyja megöli". Ezek a dolgok miatt csak titokban találkozhatunk, vagy nálunk. Szüleim szerint, nincs mire alapozni, ha most áll ki mellettem (meg maga mellett) és az anyja mindig csak közénk fog állni. Ha most szakítok vele az egyenlő azzal, hogy elárulom és hátba szúrom mert bármi is történt nem szakított velem. De a másik, hogy mivel nem vállalta fel azt, hogy igen az anyja meg a közös ismerős ezt monda engem árult el és olyan a helyzet, hogy tényleg én és családom találta ki az egészet. Ebből most vérveszteség és áldozatok nélkül nem jöhetek ki jól!

2017. ápr. 9. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebből az egészből nem sokat értek, csak azt, hogy mind balhésak vagytok. :(
2017. ápr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem folytatnám ezt a kapcsolatot, a "ki mit mondott" dolognak meg túl nagy fenék lett kerekítve.
2017. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dehogy jöhetsz ki csak vesztesen. Ha legközelebb náluk jársz, akkor kúrj bele egy kiló élesztőt a budijukba aztán megtanulják, hol lakik az Úristen.

30/f

2017. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te ficak!


Az milyen dolog már, hogy a nőd kiáll érted - még egy verést is begyűjt -, nálad meg előkerül opcióként, hogy otthagyod?


Mi a rosseb vagy te?

Férfi?

Társ?

Vagy rongy?

2017. ápr. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennek a kapcsolatnak nem sok jövője van.

Titokban találkozni? Neked jó így? Ebből semmi jó nem fog származni.

2017. ápr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!