Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme olyan lánnyal kezdeni, aki 2 ex barátját is megcsalta?

Figyelt kérdés

Most 18L az illető, már az első hónapban beszélgettünk erről, magától mondta, hogy az egyik exét 2x is, a csávó meg a nagy szerelem miatt megbocsátott mindkétszer, egy másikat pedig 1x csalta meg.

Van így értelme az egésznek? Azt mondják, hogy kutyából nem lesz szalonna, meg akit vinni lehet, azt viszik is.

Mit gondoltok?


2017. ápr. 10. 09:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
En ilyennel meg csak nem is haverkodnek
2017. ápr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hagyjd o 40esen is gyermekesen ezt fogja csinalni. Aki egy kapcsolatban megcsinalja a kovetkezoben is megfogja.
2017. ápr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
Miért? Azok mennyivel jobbak, akik minden buliba felszednek 1-2 pasit dugni? Szerinted, kapcsolatban majd a hűség mintapéldái lesznek? Maga az, hogy csalt, még semmit nem jelent. Tudni kéne az egész történetet, okot, összefüggéseket.
2017. ápr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én magamat ismerve nem kezdenék ilyennel.

De mondjuk fiatal lányról van szó, el tudom képzelni,hogy megkomolyodik és nem csinálna ilyet.

Mert ilyen 16-17 évesen én sem vettem annyira ezt a párkapcsolatos dolgot.Jó,megcsalni nem csaltam volna meg, de lazábban vettem a dolgot,mint később felnőttként.Szóval egy tinikori dolog miatt nem ítélném el,azt sem tartanám kizárnak,hogy később nem fog ilyet tenni.

De ettől függetlenül nem kezdenék vele valószínűleg, annyi más lány van még rajta kívül,ne ragadj le egynél,ha ellenérzéseid vannak.

2017. ápr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én egyértelműen nem kezdenék ilyen nővel, elég egyértelmű a leírtak alapján a jelleme. Írom ezt nőként.
2017. ápr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nincs, csak ha mazochista vagy.
2017. ápr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Szergej55 ***** válasza:
Tuti vétel! Vagy nem.
2017. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kár volt beleírnod hogy ő nő és te vagy a férfi. Írhattad volna a dolgokat nemek nélkül és akkor kiegyensúlyozottabb válaszok születnek.


Most minden nő azt írja majd, hogy "Ó igen, az a múlt, fontos a megbocsátás, csak a jövőt kell nézni, stb". A férfiak meg azt írják hogy ne.


Amúgy szerintem ne.

25/F

2017. ápr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szexpartnernek ettől lehet hogy jó lenne...
2017. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

De legalább őszinte... Hajamat tépem amikor egy harmincas nő azt mondja volt 3 pasija. Aztán kiderül (vagy inkább nem derül ki) hogy az csak a komolyabb volt...

Azért az okokra én is kiváncsi lennék, bár igaz, úgyis magát védi. Ha bele is mész, csodára ne számíts, de azért ki se zárd ki teljesen hogy veled lehet jó lesz.

2017. ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!