Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos volt ez a kép Instagramra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt ez a kép Instagramra?

Figyelt kérdés

Fent vagyok Instagramon, és a barátom is. Én eléggé sok képet szoktam feltölteni, de a barátom csak arra használja, hogy az összes lány ismerősének a kihívó képeit nézegesse meg likeolgassa. Engem kivéve persze, max azt likeolja amin együtt vagyunk.


És kicsit elegem lett már de nem akartam neki elmondani. Engem is sok férfi szokott nézegetni, pont úgy mint ő másokat. De rá tekintettel sosem töltöttem fel kihívó képeket.


Tegnap viszont likeolt egy képet egy bizonyos személynél ami engem kicsit feldühített, úgyhogy én is felraktam egy képet ami kicsit többet mutat belőlem, mint a többi kép. Nem közönséges, csak miniruha kicsit nagyobb dekoltázzsal. És a barátom persze kiakadt, főleg mikor látta hogy mennyi mindenkinek tetszik.

Én pedig azt válaszoltam, hogy "nem tudom miért nem tetszik ez a kép, ahogyan szoktam látni más lánynál tetszik ha ilyen képet csinál magáról." Erre nem mondott semmit.


Persze nem csak ebből áll a kapcsolatunk, gyerekes is lenne ha emiatt összevesznék vele, csak kiváncsi vagyok hogy szerintetek ez így jó "oda-szúrás" volt neki, vagy tényleg ha barátom van ne rakjak ki ilyen képeket magamról?

Tudom, hogy kicsit dedós dolog, de valahogy vissza akartam ezt adni, mert már tényleg zavart hogy naponta 20-30 lányt nézeget, miközben engem is szépnek tartanak mások.


19/L


2017. ápr. 10. 10:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Végülis.. Nem lett volna egyszerűbb leülni és beszélgetni erről. Jó ez a szúrkálódás is.
2017. ápr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem tartom totál rossznak, de én a személyes kommunikációt többre tartom, de amúgy jogosan nem tetszik a párod viselkedése. Mellékesen én az ilyen dolgok miatt ( sem ) vagyok fent ilyen oldalakon...
2017. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik a párod a viselkedése,

de én ezt inkább megbeszéltem volna vele.

Nehogy neked legyen abból bajod, hogy

lengébb öltözetű képeket is kiteszel.


21/L

2017. ápr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%
Béla is mindig csajozik meg màsokat làjkol hàt ma engem is megnéztek a tescoba pàran (még igy sulyfeleslegemmel is)mert joidő révén lekerült a kabàt pulover..a hentes fiu ma civilbe is köszönt mosolygott mindig közvetlen..béla meg észre se vesz csak màs csajokat..
2017. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Alapból nem értek egyet ezzel az egész instagram dologgal, de ettől most eltekintek. Valamilyen szinten jogos, még ha nem is így kellett volna ezt megoldani. A pasid az komplett gyerek, ez egyértelmű. Még ha csak játssza a nagy fiút, hogy mennyi minden csajt lájkol miközben csinos barátnője is van. Ne aggódj ez generációs ártalom, nem biztos hogy kinövitek (elnézést az általánosításért), inkább át fog ez alakulni a következő 15-30 évben egy másik trendbe, hisz az mindig változik. Ergo értem mire kaptad fel a vizet. Megbeszélhettétek volna, mondhattad volna neki, mi a problémád, de mivel mindketten 20 évesen vagytok kb, nem hiszem hogy sokat felfogott volna belőle. És mivel te is ezt látod magad körül, hogy 100 fotó kell naponta, ezért ezt a módját választottad, hogy visszaszúrj. A ti korosztályotoknak ezt szerintem így kell lejátszania és jól tetted, "talán". Ezt persze nem sértésnek számon. Ebbe nőttetek bele, ebből értetek, ebből tanultok.
2017. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Igaz előre szok engedni hogy titokba kukkoljon :)

Remélem ma szép àlmod lesz..

Van egy idézer hogy eljön az idő amikor az àlom màr nemcsak àlom lesz vagy ilyesmi.. ❤❤ puszi béla mert tudom olvasol..és szerezed az ezot az idézetekwt meg a jeleket..

2017. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem akartad elmondani. tudod, a szád nem csak szopásra van kitalálva, de ez úgy tűnik, neked magas!


Mindketten éretlenek vagytok bármiféle kapcsolathoz!

2017. ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
Gyerekes viselkedés. Ha a párom így viselkedik, akkor szólok neki egyszer, hogy nem tetszik. Ha továbbra is csinálja akkor szakítok. Nem olyan bonyolult ez.
2017. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
Igen, kicseszni a melleidet, hogy mindenki arra recskazzon, tok jo lepes. A kommunikacional sokkal jobb ennyire lealacsonyitani magad. 14 evesen meg talan realis lepesnek is ereznem. 19 eves mar "csoppet" szanalmas es noietlen ilyen alacsony szinvonalon viselkedni, es darab huskent kezelni magadat, akinek ennyi jutott es csak ezzel tudja felhivni magara a figyelmet.
2017. ápr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%

Kicsinyes viselkedésre kicsinyes bosszúval valaszoltál. Megérdemlitek egymást, addig sem fárasztjátok a felnőtteket ;)

22/L

2017. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!