Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párotok kedvéért hagynátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok kedvéért hagynátok megnőni az intim szőrzeteteket?

Figyelt kérdés
Èn kèrtem a kedvesemtől ès nagyon bántóan reagálta le.

2017. ápr. 10. 13:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%

Én hagytam, mikor kérte, aztán közösen megállapítottuk, hogy jobb anélkül mégis :)

Nem tudjuk, mitől reagálta le bántóan és hogy kérted meg erre

2017. ápr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%

Nekem mondjuk elég kellemetlen lenne, mert a nedv rászárad, a vér szintúgy, és óránként nem tudom megmosni. Izzad is, meg az egész totál kellemetlen. Részemről. Én képtelen lennék ennek eleget tenni.

(plusz, elég kényelmetlen lenne, ha orálnál x percenként megállna kiszedni a szájából a szőrt... fúj..)

20N

2017. ápr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%

Kérdés, hogyan kérted?


Én az ő kedvéért borotváltam le, mert tudta úgy kérni, hogy ez ne kényszer legyen, hanem egy lehetőség. Azt mondtam rá: próbáljuk ki, és meglátjuk.


De előtte kérte már ugyanazt tőlem az előző pasim, és olyan bántóan mondta, hogy egyszerűen nem álltam kötélnek, mert már attól 10 pontot esett az önbizalmam, hogy megszólalt.

2017. ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%

Miért kértél tőle ilyet?

Talán nem jó úgy ahogy ő csinálja?

Vagy meg szeretnéd őt változtatni mégha neki nem is tetszik ez?

2017. ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Azt mondta legfeljebb az olyan lányok hagyják meg akiknek alig van, ez igaz nektek több kevesebb?

Nagyon tetszik egyszerűen szerettem volna látni milyen neki.

2017. ápr. 10. 13:27
 6/26 anonim ***** válasza:
60%
Ha megkérne sem hagynám meg! Én tudom hogy nekem hogy jobb, és hál istennek nem olyan fajta ember akinek szüksége van rá,hogy meg hagyjam!
2017. ápr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
5.: ez pont nem igaz. Nekem nagyon ritkás és pont azért nem hagyom meg, mert úgy néz ki, mint a csimbókokban szőrös férfi arca, aki nagyon erőlködik, hogy szép, formás szakálla legyen. Egyszerűen hülyén néz ki a ritkás kis szőr. Ha sűrű lenne, nagyon szívesen meghagynám egy csíkban, szerintem az nagyon szexi tud lenni.
2017. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Oh, én hálás lennék a kérésért! :-D
2017. ápr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%
Engem megkèrhetne, de èn nem hagynám megnőni akkor sem. Nem sértődnék meg, de elvárnám a páromtól, hogy ő se csináljon belőle ügyet ha nemet mondok. Ugyanis én így érzem jól magam, nem szeretem ha megnő a szőr, fentebb leírták, hogy mièrt. Ès igaza van, max csak azok szokták akiknek kevès van, de még így is sokkal higènikusabb szőr nélkül. Viszont én például a páromat sem kèrném hogy borotválkozzon meg, hiszen ő így érzi jól magát, engem meg nem zavar, nem akarom megváltoztatni, vagy hogy a saját önző èrdekem miatt kellemetlenül èrezze magát. a lényeg, hogy mindenki legyen boldog a saját testèben.
2017. ápr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
57%
Olyan párt válasszál, aki nem szőrtelenít és probléma megoldva.
2017. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!