Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szeretőm felesége tudomást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőm felesége tudomást szerzett rólam, és engem okol a tönkrement házassága miatt, ez jogos?

Figyelt kérdés

A feleség teljesen kikelt magából, mikor tudomására jutott, hogy a férjének szeretője van.

Jóval fiatalabb vagyok nála, cirka 10 évvel.


Már évekkel ezelőtt elromlott kettőjük között a kapcsolat, alig volt intimitás és a férfi állítása szerint a feleségével már csak lakótársként viselkedtek egymással.

A nő semmit sem tett, hogy helyrehozzák, pedig a férfi nem egyszer tett rá kísérletet, próbálta megbeszélni a dolgokat, mindezt sikertelenül.


Úgy gondolom, hogy egy házasság összeomlása a két házastárson múlik, nem egy harmadik félen.

Csak azt lehet elcsábítani és tettre hívni, aki hagyja.


Valóban én lennék a hibás ebben a történetben?


2017. ápr. 10. 19:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%

Nem olvastam a sztorit de nen a szeretot kell hibaztatni

Ugy mondom h sose volt sgeretom es sose voltam szereto...

Ha paromnam lenne bem is erdekelne h kivel csalt meg. Nem valtoztat a tenyeken ...

2017. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
58%
És te ezt elhitted? Én egy jó nő vagyok nem szoktam itélkezni de te a legroszabb vagy az egész közül ,te egy ocska nő vagy és kivánom hogy neked is legyen egy nagy fájdalmad ! Szép estét,már ha tudsz igy élni :)
2017. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Én mindig azt szoktam mondani, hogy soha nem a 3. fél a hibás. Ha nem veled, majd mással csalja meg. De ettől függetlenül érthető, ha utálja azt a nőt aki elcsábította a férjét. A te részedről etikátlan volt a dolog, de semmiképp sem téged okolnálak a tönkrement házasságomért a feleség helyében.
2017. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Krukutyán Levente ***** válasza:
91%
Nem feltétlen, de ne várd, hogy még hálából sütit is süt neked ezért.
2017. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Azért remélem különdíjat nem vársz a feleségétől?Mégiscsak egy nős emberrel keféltél.Nem volt muszáj,vagy igen?


A nő meg,nyilván rád fogja most az ő kudarcát.


Mind a 3-an hibáztatok,az a nagy helyzet.

2017. ápr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%

Ketteske "jono" (kvara nem tudom ennek mi ize hozza...de elhisszuk neki:D) mar megcsalt ember de az a "nemazenhibamhogyakapcsolatomtonkrement"


Az erdekes h engem is csaltak 3 evig es a lanyok tudtak rolam. Meg se buktam ki caak tovabbpeltem. Es plane nem oket szidtam.

2017. ápr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

A pasid

a fő ludas,mert kèt vasat tartott a tűzben!


Valamelyik majd csak izzik...


Te meg szeretőstátuszban' nyomtad!

Nem kérted a pasit,válj el és utána kufircolunk...

Hibás vagy,mert nem nézted semmibe a feleséget-mert hiába te lovacskázol a férjen...-a feleség ő!

Még a jogban is a feleség az ártatlan.


A pasik meg szeretnek hazudozni (ismerek ilyet),hogy otthon már semmi és neki milyen xar...és ebből semmi de semmi nem igaz!

2017. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%
Ez, kapásból jön a megcsalt fél részéről. Sokan úgy gondolják, házasság, egy örök lánc. Már lehet sorozatot nézni, semmit nem kell már csinálni, hogy megmaradjon mellette a másik. A megcsalt fél, soha nem gondolja végig, milyen is volt valójában a kapcsolata. Ő, mennyit tett azért, hogy a párja máshoz menjen. Legegyszerűbb, mindenért a harmadikat hibáztatni.
2017. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
42%

2-es vagyok


Igaz engem ez nem is érdekel hisz én tudok aluni éjjel nem kell arra gondoljak hogy egy qurva voltam :)

Kedves kérdező nagy fájdalmat kivánok neked mert semmi nő vagy :)

Másnak mi a véleménye nem érdekel :)

Jóestét :)

2017. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Te mindent elhittél a pasinak? Én nem vagyok benne biztos hogy minden úgy volt...

De tényleg egy ilyen esetben mindenki hibás: a feleség valószínűleg nem figyelt eléggé a férjre, a férj ezt nem akarta/tudta vele megbeszélni, és másfelé fordult, te pedig engedtél egy nős férfinak. De te akkor is csak valami hibának a "következménye" vagy. S ha te nem engedsz neki, akkor valószínűleg talált volna mást.

Hacsak nem szerelemből jöttetek össze, akkor viszont úgy gondolom már rég otthagyta volna miattad...

2017. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!