Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom csak kihasznál?

Figyelt kérdés
Barátommal elmentünk dolgozni egy gyárba. 120-130 körül fogunk keresni... Az a lényeg, hogy párom folyamatosan játszik, már jött neki a levél, hogy letiltják a fizetése 33%-át, mert adótartozása van. Tartozik már vagy 2 embernek pénzzel... Folyamatosan mondom neki, hogy ne játszon, de nem hallgat rám. Most is volt vagy 4000 ftja,és megkérdeztem tőle hova rakta... Mert azt mondta adjam oda a bankkártyámat, mert ő kaját akart rendelni... Én erre kérdeztem meg hol van a pénze? És erre elkezdett velem üvöltözni, hogy ő jövőhéten felmond, megy külföldre. Én meg kérdeztem tőle, ennyit érek? Erre azt mondta ennyit.....
2017. ápr. 10. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván. Mi az istennek vagy egy ilyen alakkal? Magyarázza már el valaki, mit lehet az ilyen önző, link suttyókon szeretni..
2017. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem várnám meg míg ez a sz*rházi kidob, hanem szakítanék egyből... Ezen nincs mit tovább ragozni..
2017. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Szóval szerencsejátékfüggő. Ha valaha normális volt, és/vagy szereted, akkor ultimátumot adnék neki a helyedben: keressen fel egy szakembert és kezeltesse magát, különben repül.
2017. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Uhhhh ez komoly játékfüggőségre utal! Sürgősen menekülj ebből a kapcsolatból, te leszoktatni nem fogod tudni, ehhez komoly szakemberi segítség kéne neki meg ő is be kéne ismerje, hogy baja van...)

Ebbe pénzügyileg ÉS lelkileg is garantáltan belerokkansz, ha bennmaradsz ebben a kapcsolatban...

2017. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, az ilyenekből lesznek a hajléktalanok.
2017. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"És erre elkezdett velem üvöltözni, hogy ő jövőhéten felmond, megy külföldre."


Én azt mondtam volna, hogy rendben, sok sikert!

2017. ápr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még neki áll feljebb. Lépj ki ebből a kapcsolatból minél előbb, amíg téged is adósságba nem sodor. A bankártyádat meg eszedbe ne jusson odaadni neki.
2017. ápr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele. Jobb is lesz így.
2017. ápr. 11. 13:57
 9/11 anonim ***** válasza:

De jól tetted 😃


Mondjuk a játszmázás neked is jobban megy, mint a problémamegoldás, de őt már betegnek lehet nevezni egyértelműen.


Ami téged illet: asszertív kommunikáció!

2017. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
További sikeres éveket kívánok neki.. ez bolond
2017. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!