Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőd azt mondja "szexi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőd azt mondja "szexi pasi" tegnap beszéltem is vele" ti férfiak mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Otthon vagytok és a baràtnőd bement a szobàtokba telefonálni, mert te tvt néztél és nem akart zavarni. Aztán amikor kicsit lehalkítod a tvt hallod,hogy a csajod hangosan kacag és elhangzik egy ilyen mondat

" szerintem nagyon szexi a pasi, tegnap beszéltem is vele". Tegyük fel a barátnődnek nincsenek srác haverjai, van neki két barátnője akikkel néha napján elmegy bulizni vagy találkoznak aztán kifújt. De férfiakról nem szokott neked beszélni, haverokról, stb nem furcsálnád a dolgot, nem érdekelne,hogy kivel beszélt a baràtnőd és vajon ki az férfi akiről beszélt? Ilyen szituban hogy cselekedtetek volna?

Hangsúlyozom FÉRFIAK vàlaszàt vàrnám, előre is köszi, PACSI!


F



2017. ápr. 10. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Komunikáció. Erre minden ember képes. Ki próbálhatnátok.
2017. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Megtettük, most nem írnàm le mi történt, de érdekel mások hogy cselekedtek volna és mit gondolnának?
2017. ápr. 10. 21:04
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Rákérdeznék, és ha nem ad normális választ, akkor pár nap múlva megkérném, haveromat, hogy hívjon fel, amikor együtt vagyunk a csajommal, aztán én is elkezdeném a telefonba mondogatni, hogy eléggé ütős, szexi a csajszi, összefutottam vele ma az utcán. Figyelnéd a csajod fejét, forrna, mint a pulyka.
2017. ápr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja, ha a komunikáció nem használ vagy még ő akad ki akkor vissza vágnék ugyan ezzel de mellé tenném hogy "elküldjem a képeit?"
2017. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3-as ez totàl gyerekes viselkedés lenne ennek semmi értelme viszont köszi a választ azért jót nevettem:D
2017. ápr. 10. 21:11
 6/15 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem ez attól függ mennyire ismered/bízol benne, ezer féle kontextusban feljöhetett ez a mondat.


Ettől függetlenül, ha kételyeim támadnának a megbízhatóságával kapcsolatban, akkor szimplán szakítanék vele, ahelyett, hogy kikészítem magamat féltékenykedéssel.

Itt most megjegyezném, hogy megbeszélni ilyen dolgokat nem lehet, mert simán hazudhat mindenki, és ha gyanakszom, akkor valószínűleg okkal teszem azt (Pl véletlen se azért, mert a barátnőivel csávókat lesegetnek, én is megnézek nőket, beszélek róluk haverokkal)


23/f

2017. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Jajj ha tudnàtok,hogy amúgy miről volt szó:D már én is fogom csak a fejemet...azért berágtam rà kicsit, aztàn még ő volt felháborodva,hogy számonkértem, nem szokott ilyen hisztis lenne, már azt gondoltam biztos én reagáltam túl és nem kellett volna semmit sem mondanom.

Jöhetnek még vàlaszok.

2017. ápr. 10. 21:14
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Figyi, lehet, hogy gyerekes, de legalább hatást gyakorolsz rá. Ha ő vakít téged, akkor neked is jogod van ehhez. Ha nem lehet vele értelmesen megbeszélni, akkor valóban kalap-kabát neki. Legyen erősebb a méltóságod ennél.
2017. ápr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Értem 8-as, de nem jàték volt az egész a részéről, ezért nem is feltételeztem,hogy direkt vergődni hagy, nem akartam megszivatni, pedig nekem is megfordult egy 10mp-re a fejembe,hogy na majd visszakapja valahogy. De inkàbb megkérdeztem kicsoda micsoda a sràc és kivel dumált telefonon.
2017. ápr. 10. 21:19
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha hisztizett, akkor az nagyon nem jó jel, erre most jöhet a lepontozás, de vannak nők, akik nagyon szeretik áthárítani a felelősséget ilyen helyzetekben.


Példa, megtörtént eset alapján :

Felborul a kuka és kiesik egy használt óvszer, ami nem az a márka, amit te használsz, szóba hozod, de te vagy a szemét, mert a kukában kutakodsz.

2017. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!