Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérnéd a párod kezét ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérnéd a párod kezét ha a felek nem tudnának megállapodni azon hogy városban vagy faluban lakjanak majd?

Figyelt kérdés
A barátnőm falusi, ott van a családja, a baráti köre, oda húz inkább. Én viszont vérbeli városi ember vagyok, nem tudnék faluhelyen lakni. Ebben az esetben érdemes házasságon gondolkodni?

2017. ápr. 10. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak ennyi az akadály, akkor ez meg fog oldódni.

Ez még nem válóok :)

2017. ápr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

valakinek előbb vagy utóbb, de engednie kell, ha együtt akartok maradni


saját példa: párommal jelenleg még 200 km-s távkapcsiban vagyunk 4 éve. ő megyeszékhelyen él, én egy kisebb városban. mivel én itthon megtaláltam álmaim melóját, így ő fog ideköltözni hozzám, pedig tényleg más mint egy megyeszékhely

2017. ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
kompromisszum? A falujához közeli kissebb városban a külső peremén...
2017. ápr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Én is a kompromisszumot ajánlanám. Városban kertes ház. Ha lehetséges, a városnak egy csendes, barátságos, kertes házas övezetében.


Mondjuk én együttlakás nélkül nem is házasodnék. Az alatt pedig úgyis kiderül minden. Ti esetetekben ki lehetne próbálni mindkét variációt. Vagy mindhármat. Falu, város, város széli kertes övezet...

2017. ápr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1# azért szeritnem ez nem olyan kis probléma. Ha mindektten ragaszkodnak az elképzelésükhöz akkor nem sok jövőt josolok a dolgonak. Vagy az egyik fél feladja a vágyait és nem élsz boldog.
2017. ápr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem tudnék kompromisszumra jutni. Egyszerűen nem tudnék lemondani azokról a szinte rögtön elérhető minőségi és választékos szolgáltatásokról, ami egy várost jellemez.


Nem egy 20 ezres „nagy falu” típúsú kisvárost, és nem is egy Budapestet(ami a ló túloldala, többet töltenek utazással, mint a falusiak (ez Debrecenre is igaz, ők még a fővárosiaknál is többet töltenek dugóban))

A nyugati 70-150 ezer közötti városok a legélhetőbbek itthon. Szombathely-Győr-Sopron-Sz.fehérvár-Veszprém...

2017. ápr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, mivel az egyik úgyis azt várná a másiktól, hogy adja be a derekát. Ha a barátnődnek ennyire fontos a család meg a barátok, úgyis ki lenne harcolva, hogy te adj fel mindent és költözz ki a faluba.
2017. máj. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!