Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt a párommal. Mostanság túl sok probléma van köztünk, próbáltam megbeszélni vele.. nem is egyszer, de semmi nem változik és a szakításon gondolkozom. Távkapcsolatban vagyunk egy 5 hónapja, más városban tanulunk és csak hétvégente találkozunk, de akkor sem úgy csak mikor van rám ideje. Soha nem megyünk sehova, pedig már fenruár órta ígéri.. és úgy érzem kevés amit érzelmileg nyújt nekem.. viszont hittem abban, hogy képes lesz változtatni.. de ebben az ördögi körbe vagyok már hónapok óta. Én mindent megtettem érte és mindig az ő javait néztem, mai napig nagyon szeretem őt ezért nehéz elfogadni azt, hogy valószínűleg nem is akar változtatni.. de alapjáraton elvagyunk és szerinte tökéletes a kapcsolatunk, ezért arra is gondoltam, hogy az én elvárásaim túl nagyok. Nem tudom mi tévő legyek.. Tudom ami most van az nem jó, de félek ha szakítanék nagyon megbánnám. Néha úgy érzem, hogy én gondolok túl mindent, de néha belátom, hogy igazam van.. Szerintetek mi tévő legyek? Előre is köszönöm a válaszokat.:) 20/L

2017. ápr. 11. 10:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*február óta
2017. ápr. 11. 10:33
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha már nem érzed boldognak magad, felesleges változtatni. Én is voltam hasonló helyzetben, nem jártam sehova. De ott fiatal volt a lány és picit attól féltem, hogy apjával futunk össze.
2017. ápr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyszer fent, egyszer lent.. néha nagyon boldognak érzem magam, valamikor meg abszolút nem.. ha nem lennék belé szerelmes , már régen elhagytam volna, de így nagyon nehéz..
2017. ápr. 11. 10:40
 4/13 anonim ***** válasza:

Ennek szakítás lesz a vége

Sajnos én is voltam így, szakítottunk

Ha a dolgok megbeszélése után se változik semmi, akkor nem is fog sose

2017. ápr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én sem jártam soha sehova vele, ez is közre játszhatott, hogy kiszeretett belőlem. Mindig csavarogni akart én meg nem. Megfogod unni. Ő fiatalabb is voltam.
2017. ápr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fiatalabb is volt tőled*...
2017. ápr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Bárcsak megunnám és elé tudnék állni őszintén, azt mondani, hogy màr nem szeretlek.. de ha most szakítanék vele, nem is tudom mit mondanék.. túl kevés amit nyújtasz, ennyit tudnék
2017. ápr. 11. 10:55
 8/13 anonim válasza:
Másfél éves párkapcsolatom ment tönkre februárban. Azóta van fiúja de nagy valószínűséggel szakítani fognak mert már nem bírja elviselni, nekem senkim nincs senkire nem tudok ránézni csak ő kell. Minden nap beszélünk és már lassan lassan jobb a kapcsolatunk mint szakítás előtt nagy valószínűséggel de még semmi nem biztos mi folytatni fogjuk.. Hasonló helyzet volt nekünk is a táv tett be, bár én vele akartam lenni minden áron és ő is velem csak nem tudtuk ilyen keretek közt ezt fent tartani másfél év után. Szerintem nektek se lesz semmi baj jön a nyár vége lesz a vizsgaidőszaknak és együtt lehettek újra :) Ne add fel nem ajánlom, persze most sokan azt mondják hogy vége van meg nincs mit tenni de a szívedre hallgasd és azt kövesd :) Azt nem tudom hogy ő szeret-e de ha igen biztos hogy együtt maradtok
2017. ápr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szeret, mert tud ő másmilyen is lenni, de ő más nevelést kapott, mint én.. nem a szavak embere, de a magamódján ki is mutatta, de az a baj én teljesen bizonytalan vagyok most
2017. ápr. 11. 11:00
 10/13 Nadenden ***** válasza:
Szakits. Soha nem fogod tudni megvaltoztatni. Te is jol tudod hogy csak az idot huzod.. ha szereted obmagad es azeretnel meg boldog eveket akkor hagyd el. Jobbat erdemelsz!
2017. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!