Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen tovább szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen tovább szerintetek?

Figyelt kérdés

Ő 23F én 25N pár vagyunk és lassan másfél éve vagyunk együtt.


Alapjáraton a kapcsolattal nincs gond viszont a párom személyiségével annál több.


Önbizalom hiányos. Emiatt már ráment a szexuális életünk is(most ott tartunk, hogy kapott rá gyógyszert mert senki se tud vele mit kezdeni, mert a doki szerint egészséges, a kineziológus szerint meg olyan stresszes, hogy ő se tud vele mit kezdeni-őt még én ajánlottam neki, mert nekem is voltak lelki problémáim és segített). Lényeg annyi, hogy egyáltalán nem szexelünk, de ami volt az is ilyen nesze semmi fogd meg jól típusú volt, amiből meg nekem van már elegem.


Csomószor van, hogy hülyeségeket kérdez. Pl van egy kollégám, akit ő is ismer és kérdezte tőlem valamelyik nap, hogy lefeküdnék-e vele (jó pasi és szerinte bejövök neki).


Ami meg nálam feltette a pontot az i-re az az, hogy még februárban mennem kellett terhességmegszakításra, mert kb a semmiből csinált nekem gyereket. Aztán azóta is voltunk együtt 1x (a türelmi idő után), de most megint késik, pedig márciusban volt rendes menstruációm és felkészítettem megint a legrosszabbra és erre meg azt mondja, hogy lehetetlen, hogy az övé legyen, pedig én nem is voltam mással (egyébként a teszt negatív lett szerencsére).

Ez a bizalmatlansága vagy nem is tudom minek nevezzem ezt se bírom már nagyon elviselni.


Nem tudom mennyire van köze ezekhez, de a lányokkal nem volt valami szerencsés. Az előző barátnője összejött az unokatestvérével. Csak én már úgy érzem, hogy a türelmem vége felé járok. Már az jutott eszembe, hogy megmondom neki, hogy szedje össze magát és utána tárgyalhatunk a továbbiakból, de nincs kedvem idegronccsá válni. Van épp elég dolog ami miatt idegeskedhetek én is.


2017. ápr. 11. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nyitott változásra, megoldom, ha beszélhetek vele.
2017. ápr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ő beteg. Csak akkor segíthetnél neki, ha:

-ezt ő maga kéri

-felajánlod a segítséfet, és elfogadja

De nem tudsz segíteni neki, így az egyetlen megoldás a pszichológus marad. Szakemberre van szüksége, és önszántából kell elmennie. Csak akkor működhet a dolog, ha önszántából akar tanulni és megoldást találni a problémáira.

2017. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!