Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 kilóméteres távolság indok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 kilóméteres távolság indok heti 1 találkozásra?

Figyelt kérdés

Nincs jogsija a barátnőmnek és nekem se, de kb fél óránként indul busz a 2 városba, innen és onnan is. Neki tanulni kell elvileg, de beszélgetünk egész nap facebookon, ha fent vagyok, mindig ír. Én találkoznék heti 2-3x is, de neki nincs erre igénye, jó a heti 1 találkozás és a facebookon való beszélgetés. Én nem tudok hozzá menni, mert nem mutatott be az apjáéknak és nem is akar még. 3 hónapos kapcsolat. Ő jöhetne bármikor, de a tanulásra fogja, hogy nem ér rá.

Van értelme ennek? Kifogás csak ez a 20-25 kilóméteres távolság? Ti hogy vagytok ezzel?


2017. ápr. 11. 12:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Ő 18L én 20F, az érettségire készül elvileg.

Ha felhozom, hogy több találkozás kellene, akkor kiakad, hogy tanulnia kell.

2017. ápr. 11. 12:09
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Van benne logika. 20-25 km busszal az oda-vissza egy óra az út, és akkor egy percet sem várt a megállóban, nem készülődött semennyit, és a tanulásra szánt ideje megy vele. Heti 2-3 alkalommal nem biztos hogy belefér, főleg ha komolyabb céljai vannak. Majd ha érettségi után sem akar többet, akkor kezdj kétségbe esni.
2017. ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem komoly, csak 280-290 pont kell hozzá.
2017. ápr. 11. 12:23
 4/15 A kérdező kommentje:
Húgomnap kell 380 körül és ő mégis megy ide-oda, közben tud tanulni is.
2017. ápr. 11. 12:24
 5/15 anonim ***** válasza:
De nem ám.
2017. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mi nem ám? Nem indok? Vagy mire erted..?
2017. ápr. 11. 12:55
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

azért mert a húgodnak több pont kell és ő úgy gondolja, hogyneki belefér az elmászkálás, az egy dolog. nem mindenki ugyanolyan. ha a barinő tanulni akar akkor igenis tanuljon.

jól írták, ha érettségi után is lepattint akkor godolkodjál el majd.

2017. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
25km nem egy lehetetlen távolság. Én exemmel 220km-re laktam, és egyetem és diákmunka mellett is megoldottam heti egy utazást, másikat meg ő. Mindenkinek arra van ideje amire szán, valószínűleg neki ez a kapcsolat nem különösebben fontos.
2017. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is tanulnia kell. 25km-s utazás oda-vissza 1 óra, gyaloglás várakozás a megállókban 1/2 óra, előtte hajmosás, beszárítás, öltözés, smink 1 óra. Ez összesen 2,5 óra és ha csak 1 órát van veled biztos azért nyafogsz majd. Így is rád szánt 3,5 órát. Ha ezt tanulással tölti, kész van, de gondolom szeretne tornázni, segítenie kell otthon, barátnői vannak, esetleg szülei, testvére. Fodrászhoz megy vagy külön órára.

Téged se hanyagol, facen beszéltek vagy telefonon.

De ha te nem tudsz rá várni, akkor te vagy, aki nem szereti eléggé. Ez a húgodhoz való hasonlítgatás pedig nagyon visszatetsző. Erről vagy leszoksz vagy ez lesz a kapcsolatotok halála. Inkább segíts neki a felvételire való készülésben. Ballagására gondolom meghív.

2017. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Megértem a barátnődet is, de akkor jaánld fel, hogy te utazok oda mondjuk 2x és a hétvégév ő 1x. Találkozhattok a szülői házon kivül is, ha csak egy órára is, az is valami.

Igy ő sem kell sok időt utazgatással töltsön és tud tanulni, te meg szintén megkapod, amit igényelsz.

Ha letudt az érettségit, akkor át lehet gondolni a stratégiát. Ha akkor is hárit, akkor viszont a kapcsolat nem elég fontos neki. De a jelenlegi helyzetben nem ad ez különösebb okot az aggodalomra.

2017. ápr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!