Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a barátommal?

Figyelt kérdés

Még nagyon friss a kapcsolatunk, de mintha már most kihűlt volna, vagyis nem tudom minek nevezzem ezt.

Az elején tök sokszor puszilt, ölelt meg, ölelkezve aludtunk, aztán mostanában ez már annyira nincs jelen. Kicsit mintha távolságtartó lenne velem, igaz mostanában elég sokat vitáztunk ezen, meg elve egy hisztis személy vagyok, de nem tudom hogy emiatt van-e. Azt érzem néha, hogy nem nagyon akar velem lenni, persze őt ezt tagadja, de mégis ezt érzem. Semmi érzelmet nem érzek az ő részéről felém. Ezt azzal magyarázta, hogy nehezen megy ez neki, és, hogy képtelen az érzelmek átadására.

Szerintetek mit tegyek? Mert rettenetesen érzem olykor magam, hogy nem akar, de már annyiszor átrágtuk magunkat ezen, és mindig azt mondta, hogy velem akar lenni, mégis azt érzem, hogy csak azért vagyok neki, mert most jelenleg nincs jobb.


2017. ápr. 11. 12:32
 1/8 Nadenden ***** válasza:
Ha te erzelmesebb vagy akkor el kell engedned. Sose fofog megvaltoztatni ha o nem akar magatol. Millio oka lehet ennek a viselkedesnek. Mindenesetre mielott szakitasz probald elmondani neki az erzeseidet. Hidd el, ezeregy alkalmam volt ezen vegig menni.. semmi ertelme ezeket huzni,csak elpazarlod vele az ertekes idod.
2017. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha már most az elején nem az igazi később rémálom lesz. Jól látod kihűlt van ilyen, szerintem kár is egymást kínoznotok.

Valószínű, hogy a párod kapcsolatfüggő, amíg nincs jobb veled marad.

2017. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Beszélj vele.

Gondolataival van gond. Nem átadás, csak nem aktívan, szinte csak tudatalattiból szeret. Ha gondolataiban vtoztat, többször, hosszabb ideig és intenzívebben fog aktíven szerelemmel szeretni.

Csak gyakorlás kérdése.

Írj rám ha kell helyzetbeli segítség.

2017. ápr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lefeküdtél már vele? Lehet, hogy csak játszott és megakart fektetni.
2017. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
van valakije.
2017. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd egy kicsit békén. Ne nyaggasd, ne faggasd, ne hisztizz, ès ne emészd magad. Bízz benne, ha azt mondja, hogy szívesen van veled. Épp most "vártam" hónapokat a férjemre. Elég gyakran elvonult, kerülte a társaságomat, a szexet csak én kezdeményeztem, akkor is kb.megdugott, aztán befordult a fal felé és elaludt. A beszélgetés annyiból állt, hogy megbeszéltük a gyerekek körüli logisztikát. Hiába kérdeztem, mi a baja, azt válaszolta, hogy semmi. Aztán egyszercsak kibökte, hogy mi nyomasztja. Sokáig ő maga sem tudta, mi a baja, csak azt érezte, hogy valami nem kerek. Kisült, hogy el kellett adnunk a szeretett első autónkat. Ez nyomasztotta. Most, hogy megszületett a döntés, a kapcsolatunk is visszatért a normális kerékvágásba. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Legyél türelemmel, el fog jönni az a beszélgetés, ami továbblendít titeket. De ki kell várni, nem szabad erőltetni.
2017. ápr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nehéznek nehéz lehet az érzelmek átadása, de basszus... ez TANULHATÓ! Menjen utána a dolgoknak!

Egyéni problémamegoldás

2017. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előzőhöz még ajánlanám: A szavak ablakok vagy falak, enkóron fent van
2017. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!