Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem le azt a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le azt a rossz érzést ami azzal kapcsolatos, hogy, ha a párommal bulizunk és más nők is vannak ott?

Figyelt kérdés

A párommal már fél éve vagyunk együtt. Jól megvagyunk,nagyon szeretem,de az első közös haveri bulink alkalma után lett bennem egy tartás,akkor ha együtt bulizunk. Ugyanis akkor egy másik nővel flörtölt és ölelgette...sokat ivott,nem is emlékezett rá..

azóta bocsánatot kért, tudja,hogy rosszul esett, de azért ez a tüske bennem van...

Ha külön-külön bulizunk,akkor kevésbé van bennem ez az aggodalom érdekes módon.


Mit tennétek?


L/28, F/33



2017. ápr. 11. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
34%

Nem ok nélkül vagy féltékeny, én sem bíznék benne.

Mondjuk én elhagytam volna a pasim, ha más nőt ölelgetne, nem lettem volna ilyen megértő. De az a minimum, hogy többet nem engedném egyedül bulizni.

2017. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szergej55 ***** válasza:
Én ha sokat iszok sem csinálok ilyesmit, szóval biztosan nagyon jól választottál.
2017. ápr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!