Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti kiábrándulnátok ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti kiábrándulnátok ha az első intim együttlétnél véletlenül bepukizna a lány?

Figyelt kérdés
Nem puncipukiról beszélek most hanem igaziról. Én éreztem is és biztos, hogy Ő is bár nem volt vészesen büdi de azért tuti érezte szóval úgy tett mintha nem történt volna semmi bár mintha kicsit mosolygott volna, nem láttam mert nagyon elvörösödtem és inkább eltakartam az arcom. Utána csináltuk tovább ami amúgy nagyon jó volt, olyan régóta tetszik ez a srác. Végülis nem tette szóvá de biztos emlékszik rá és magába röhög rajtam. Nem vettem észre változást a viselkedésében most is kedves mint előtte bár a mai találkát lemondta mert tanulnia kellett. Nagyon remélem, hogy nem az áll a háttérben amire gondolok. Szerintetek ez ilyen kiábrándító?
2017. ápr. 11. 20:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Puncipuki hehe, ilyet sem hallottam még(de tudom mire gondolsz).

Amúgy nem gáz, vagyis természetes(gáz) dolog.

2017. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Fiúk ti kiábrándulnátok ha az első intim együttlétnél véletlenül bepukizna a lány?

Utána csináltuk tovább ami amúgy nagyon jó volt, olyan régóta tetszik ez a srác.


öööö, ezt nem értem.


a kérdésed lánnyal kapcsolatos, amiből feltételeztem, h. te fiú vagy.

majd azt írod, régóta tetszik neked a bepukizó srác.


most akkor mi van????

2017. ápr. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

ja, leesett, te vagy a lány :)

szerintem is ciki, de azért ne emészd magad.


egy jó tanács: azokon a napokon, amikor tudod, h. szex lesz, vegyél be előtte hashajtót vagy böjtölj.

2017. ápr. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A kiábránduláshoz azért több kell, de azért ez ciki, főleg az első együttlét alkalmával... főleg ha szaga is volt fúj... :D
2017. ápr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha odatojt volna a cerkámra igen egyèbként nem.
2017. ápr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
" úgy tett mintha nem történt volna semmi bár mintha kicsit mosolygott volna" - szerintem tök normális reakció - ennyi és nem több.
2017. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

na, szintet ugrottatok, máris fingópertuban vagytok. :)


Ha emiatt dob egy fiú, akkor jobb az úgy neked, hidd el. Alacsony érzelmi intelligenciára vall a véletlen szellentést észvevenni, szóvatenni.

2017. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem hinnem, hogy kiabrandito lenne, ha meg folytattatok is.


Elkisert egy lany, akiröl tudtam, hogy erdeklödik irantam, egy hosszabb autoutra. Beszelgettünk is, de voltak csendesebb pillanatok is, amikor csak rezzenestelen arccal ültünk egymas mellett es haladtunk az autopalyan.


Egyszerre csak megcsapta valami az orromat. Szemem sarkabol latom, hogy a lany arca pillanatokon belül vervörösre valt, de arcizma sem randult. Szinten fapofaval odanyultam az ablaklehuzogombhoz es leeresztettem az en oldalamon levö ablakot. Meg uriember is akartam lennei, mert megkerdeztem: "Bocsi, ugye nem zavar a huzat?"Arcaba temette a kezet es azt nyögte: "En most kiszallok, ne lassits!" Belül szetszakadtam, de nem akartam, hogy azt gondolja kinevetem. Egyebkent valamiert tök aranyosnak tartottam a reakciojat es legszivesebben atöleltem volna. Igy csak benyomtam a központi zarat. Ezen mar ö is nevetett, de többe nem került szoba.

2017. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kavalier, te tényleg egy lovag vagy:) Édes lehetsz
2017. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!