Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előbb-utóbb úgyis megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előbb-utóbb úgyis megcsal vele, és meg se tudom?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 éve vagyunk együtt, kb 1 éve ismerőse lett fészbukon egyik haverjának a húga (én nem ismerem). Ez a lány szerintem pont az esete külsőre. Nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki, amíg meg nem láttam, hogy gyakran van facebookon a tálcára téve a csetablak a lány nevével. Egyszer nem bírtam magammal és beletekertem. Nagyon jó viszonyban lettek, rengeteget beszélgetnek, a barátom sokszor flörtnek is tekinthető üzeneteket írhat neki (pl. hogy kaptam xy bort, majd megkóstolhatod) viszont az alatt a pár perc alatt konkrét megcsalásra utaló jelet nem találtam. Viszont bejelentette, hogy majd megy koncertre vmelyik nap, nem mondta, hogy kivel. Majd rákerestem a lány facebookjára, és nála be volt jelölve az esemény, hogy megy, szóval kb egyértelmű hogy vele... Rettentően rosszul érzem magam. Egyértelmű, hogy tetszik neki a lány, és lehet ő is neki, maximum csak azért nem cselekdne, mert hogy a haverja testvéréről van szó. Mégis mit tudok tenni? Ha féltékenykedéssel jönnék, azonnal megsértődne és leordítaná a fejem (régen már volt rá példa). Rettenetesen érzem magam, főleg, és nem is tudnék újra beleolvasni a beszélgetéseibe, mert nagyon ritkán hagyja őrizetlenül a gépét. Mit tehetek? :( 26N
2017. ápr. 11. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Ne is akarj beleolvasni a beszélgetéseibe, azzal csak plusz fájdalmat okoznál magadnak! (Meg amúgy sem illik.)


Nem kell féltékenykedni, csak normálisan megbeszélni - bár ha tényleg az a lány tetszik neki, akkor sajnálom, de nem tudsz sokat tenni. :(


21/L

2017. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Félreérthető,megcsalásra utaló jelek.. Ha beszélni akarsz róla leordít... Szerintem tudod mit kellene tenni,csak megerősítést vársz.De nem másra kellene hallgatni hanem csakis magadra.
2017. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem te csak beképzeled ezt a flörtölgetéses dolgot. Itt szimplán csak haverkodásról van szó. Neked nincsenek fiú haverjaid?

Oké, lehet, hogy nem napiszinten csevegtek, de ő nem te.


Bízol a párodban? Jó a kapcsolatotok? Mindent megtesztek azért, hogy jól is működjön a kapcsolat?

Ha mindegyikre igen a válasz, akkor te csak képzelődsz a mostani helyzettel kapcsolatban.

2017. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem is vannak ellenkező nemű barátaim, de olyanra nem volt példa, hogy olyan szinten összemelegedjek egy ismeretlen emberrel, amikor párom van, hogy kettesben eljárjak vele, meg napi szinten beszélgessünk. Főleg, hogy itt egy nagyon szép lányról van szó...és egyértelműen külsőre-belsőre is szimpatizál vele, és nem csak haverként. És be sem számolt róla, fogalmam sincs, hogy hányszor találkozhattak már, mit csinálhattak stb. Ha most rákérdeznék, akkor tudná, hogy belenéztem, hiszen szóba sem került a lány, és én jönnék ki rosszabul. Én nagyon szerelmes vagyok belé még a mai napig is. Róla viszont tudom, hogy nagyon szeret alapból gyönyörködni a nőkben, és előttem csajozós típus volt, illetve csalta már meg barátnőit..
2017. ápr. 11. 20:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
mièrt nem kérdezed meg amúgy, hogy "Na ès kikkel mész? Gondolom egy koncertre nem egyedül." Ez még nem lenne kutakodás, ha nincs takargarni valója elmondja. Ha említi a lány nevét akkor : Jaa ő az akivel állandóan fészezel.. Amúgy meg nekem ez a leordítás nagyon gyanus.. A legjobb védekezès a támadás... Csak az kiabál aki bajban van, és ezzel próbálja visszanyerni a helyzetèt.
2017. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű a szitu. Sajnálom.
2017. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sztem hagyd a picsàba !Ên összevesznêk vele és kidobnàm hagy menjen!Ha ilyen tipus akkor az is marad !Ha neked ez igy jó de ez aligha tudom elképzelni akkor maradj ês szendvedj ha boldog akarsz lenni nélküle akkor dobd ki!
2017. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd hogy mész te is a koncertre.
2017. ápr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Néz csak nyugodtan a beszélgetéseid jogod van hozzá de szerintem szakits vele mert csak megaláz téged evvel ! Ő nem szeret mert ha szeretne nem tenné ezt.
2017. ápr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezheted meg, hogy kivel megy? Az már számonkérés?
2017. ápr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!