Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem nem normális?

Figyelt kérdés
A párom szerintem túl közvetlen más lányokkal, még előttem is. Pl. azt mondja baby vagy megdicséri milyen jól néz ki miközben ott vagyok mellette, de nekem nem mond semmit. Viccelődés címén belecsíp, hozzáér. Facebookon több lánnyal is beszél, érdeklődik felőlük. Akár még kávézni is elhívja őket. Persze ha rákérdezek csak kolléga vagy barát stb. Nekem ezek nem normális dolgok, mondtam neki is, csak érdekel a ti véleményetek is és hogy ez más kapcsolatban jelen van -e és ha igen tudjátok-e vagy kell-e kezelni és hogyan. Én így nem tudok bízni benne, ezt elmondtam neki is. Értelmes válaszokat kérnék! Köszi
2017. ápr. 11. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút gyerekes, részemről nem normális - pláne hogy azt írod, neked nem mond semmit, vagyis téged nem dicsér.


28N

2017. ápr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

- megdícséri: még okés, stílus számít. "jó az új frizurád" és a "hm de megharapnám a hátsódat" közt van különbség


- bébizés: na én már azt is utálom aki ezt a szót használja, de ha másra akkor meg végképp kalap kabát, ágyő!


- csípkedés, direkt hozzáérés: ez most kajak előtted flörtöl más csajokkal te meg csak hagyod...?


- facebookon több lánnyal beszél: hát attól függ mit, de kétlem hogy ez az egyén ártatlanul társalogni velük


- kávézni is elhívja őket?! Na jó... Szívem, kérlek ne legyél ennyire lábtörlő :( Legyen kis önbecsülésed. Ennél sokkal többet érsz. Van olyan FÉRFI és nem ilyen kis suhanc mint akivel vagy, akinek Te vagy a megtestesült istennő! Aki imád szeret és más nőre még csak rá se tudna nézni olyan szemmel!

Kérlek ne hagyd magad szarba nézni, kihasználni és nevetség tárgyává tenni.

2017. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem találsz jobbat ettől a flörtölő géptől.Ez a te önbizalmad ,önbecsülésed csökkenti.
2017. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem,ez nem normális.
2017. ápr. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodtató, hogy pont téged nem dícsér...
2017. ápr. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Hulyenek nez a pasid. Ilyen nincs egy komoly kapcsolatban,de meg szeretovel se csinalnak ilyet.

Szoval ez nem normalis.

N

2017. ápr. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben egyetértek a második válaszolóval.

Nagyon kérlek, hallgass rá!


21/L

2017. ápr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a baby, meg a belecsíp.... 12 éves, vagy mennyi?

A többin én annyira nem akadnék ki, az nem egészséges dolog, ha a párkapcsolat azt jelenti, hogy a másik nem tabuvá válik.

2017. ápr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!