Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SURGOS! Szerintetek mar nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eva.eva kérdése:

SURGOS! Szerintetek mar nem erdeklem ot?

Figyelt kérdés
Sziasztok 20 eves lany vagyok.parommal 5 eve vagyunk egyutt mostanra mar jegyesek vagyunk de meg nem koltoztunk ossze. Mindketten klasszikus zeneszek vagyunk. Par napja volt egy vitank. Elhivott a koncertjere ahol o zenekarban jatszott. Elhivott hogy hallgassam meg de en nagyon faradt voltam mert en a zene mellett meg tanulok es aznap nagyon ki voltam merulve amugy mindig elmegyek ot meghallgatni. Felhivtam telefonon hogy most sajnoa kihagyom a koncertet mert magyon kimerultem es inkabb pihennek. Ez utan konkretan elkukdott a pics@ba es elhordott minden szem□tl▪danak...azota nem beszelt velem ez az otodik napja annak hogy sem telefonon sem facebookon sem sehogy nem erdeklodott irantam...mi lehet ennek az oka? en nem sźeretnem beadni a derekam mert ugy gondolom hogy en nem tettem ellene semmi rosszat.mostanaban tobbszor felkapja a vizet kissebb dolgokon es utana megharagszik ram es nem szol hozzam.... kerlek segitsetek

2017. ápr. 12. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátod egy bunkó. Magától kellett volna felajánlani ,hogy ha kimerült vagy, ne menj el, maradj otthon pihenni.

És még rondán is beszélt veled.. Ezek után én is elküldeném valamerre.

Jól látod szerintem, ez tipikus változás a férfiak részéről, ha már nem szeretnek valamit. Persze nem 100%, hogy erről van szó, ezt te érzed.

2017. ápr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon csúnya volt tőle.

Ettől függetlenül érdekled, csak így akar téged büntetni. Tudom, mert volt ilyenben részem. Mondjuk az én esetemben olyan volt, hogy meg akartam beszélni szépen a problémámat vele(több embert kikérdeztem, és ők is hasonlóak tettek volna, szóval nem légből kapott hiszti volt), mire ő nagyon megsértődött, és napokig nem hallottam felőle. :) Amikor újra beszéltünk, természetesen engem próbált meg gonosznak beállítani, és nekem kellett bocsánatot kérni olyan dolgokért, amelyeket éppen ő csinált.


Soha többé ilyen kapcsolatot!


(Tudom, hogy 5 évet nehéz lenne eldobni, de biztos egy ilyen gyerekes emberrel akarod leélni az életedet?)


21/L

2017. ápr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez nem jogos a részéről, ezt jól látod, illetve tényleg utalhat egy hapsinál arra, hogy koholt okkal össze akar veszni, mert kicsit kimerült a kapcsolatban..De persze nem biztos, ezért gondold át, voltak-e egyéb jelek amik erre utalhatnak? a másik: ŐSZINTE beszéd..5 év után jegyesként az ilyesmit meg lehet kérdezni. Most ne találgass szerintem, hanem írj neki egy levelet, amiben ezt megkérdezed és biztosítsd róla, hogy elmondhatja neked őszintén, ha erről van szó, nincs szükség a játszmázásra. Sok sikert! Csak őszintén! és ha az a helyzet van, amit a kérdésben is írtál , hogy "megunt" akkor ezt el kell fogadni és tanulni kell belőle. Még csak 20 éves vagy, 15 éves kord óta vele vagy, szerintem Te is nézz körül egy kicsit jobban, nem kell feltétlenül az első pasihoz hozzámenni, az a legtöbb esetben nem jó döntés. Nincs is tapasztalatod más fiúk esetében! Így nem lehet jó döntést hozni. Na, befogtam, sok sikert :)
2017. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat es hogy ilyen gyorsak voltatok!!! Utolso valaszolo nalam szorol szora ugyan ez van hogy vitatkozas utan nekem kell "megalazkodni" mert en nem vagyok egy haragtarto fajta es en fontosabbnak tartottam a kapcsolatunkat ilyen hulye vitaknal de ebbol most lett elegem..akkor ezek szerint ez egy embertipus es nem fog megvaltozni....most az a tervem hogy semmikeppen nem fogom ot felkeresni keressen o! ez az utolso eselye kivancsi leszek mit fog csinalni
2017. ápr. 12. 10:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem jelentkezik, nem akar részese lenni az életednek! Nem is szeret téged! Gyakorlatilag parancsnak hitte rádvonatkozólag, hogy menned kell! Ha tényleg nem is keres, nem ér annyit, hogy gyötörd magad érte! Te neki nem vagy fontos, csak ő saját maga! Ilyen emberrel nem is akarnék együtt élni. Szerintem ennek az eljegyzésnek is annyi; és inkább örülj neki, hogy ez most derült ki, hogy ilyen! Csak saját maga érdekli, nem te voltál neki fontos, hogy ott legyél; hanem az, hogy minél többen ott legyenek fényezni a kis egóját, isteníteni, dicsérni őt. Ő vagy egoista, vagy önbizalomhiányos, de mindenképpen bunkó, és nem is szeret téged; mert ha szeretne, akkor keresne, és nem bevágná a durcát, mint egy kisgyerek. Amúgy tényleg, lehet még az is, hogy csak gyerekes; de ő nem férfi; ne várj tőle többet, és ha mégis keresne, nem jó ötlet, én legalábbis nem ajánlanám, hogy házasságot köss vele. Ha már most ilyen és nem tisztel téged, és ennyi miatt kiosztott és elküldött a búsba, akkor értelmetlen lenne még ezt a kapcsolatot 10-20-30-40-50-60 évig húzni, és keseríteni egymás életét. Ti ketten szerintem nem nagyon tudnátok boldog házasságban élni, felejtsd őt el; amint a mellékelt ábra mutatja, ő is ezt akarja. Hogy elfelejtsd. Nehogy már még majd megalázkodj neki, és te esedezzél az ő bocsánatáért , amiért nem mentél el. Ő volt a bunkó, hogy elhordott téged mindennek. Bocsánatot kérnie és keresni is téged neki kéne.
2017. ápr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nem akarok pesszimista lenni, de a kamasz szerelmek ritkán tartanak a sírig... amilyen felnőtté kezd alakulni, az legalább is nem biztató.

Egy sértődékeny, öntelt bunkó, mondjuk, hogy finomak maradjunk.

2017. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:

Fiatal is vagy még, zéró párkapcsolati tapasztalatod Nincs, gyanítom az önbecsülésed sem a legegészségesebb szinten van...

Gyakorlatilag bmit megtehet veled és ebből az agresszív kommunikációból én azt veszem észre, hogy ezt ő tudja is.

Átgondolnám nem csak az eljegyzést, de az egész kapcsolatot.

Elég fiatal vagy még ahhoz, hogy új életet tudj kezdeni, de nélküle. Én ezt tenném, ilyen kommunikációt senkitől nem tűrök el.

2017. ápr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szegénykém,elcsesztél 5 évet egy vadprasztra,nem irigyellek.Én a helyedben beadnám a jeggyűrűt az első zálogházba és valahogy a pasi tudtára hoznám,hogy ha számítasz neki valakit,lehet szépen visszavásárolni,vagy új jeggyűrűt venni.
2017. ápr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
Állj! Azért nem vadparaszt, nem kell túlozni! Bárkivel előfordulhat ez a szituáció, nem olyan radikális esetről van szó! Ne túlozzunk. Tény, hogy nem valószínű, hogy meg kéne tartani. És nem elcseszett 5 évet, hanem tapasztalatra tett szert, és legalább nem feküdt le 100 különböző hapsival, mint a mai 15-20 éves lányok. Most viszont kezdhet élni!
2017. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan nem ez a baja. 1. Vagy mas baja van, vagy 2. Szakitani akar es egy gyava kutya
2017. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!