Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? (Szakítás)

Figyelt kérdés
Szakítani szeretnék a barátommal, mára terveztem. Erre közli hogy egész nap dolgozik, én viszont most utazok el egy hétre, szóval már találkozni sem tudunk, hogy megmondjam neki. Nem bírom tovább ezt a kapcsolatot, de nem telefonon akarom megbeszélni ezt. Ti mit gondoltok róla? Esetleg az egy megoldás lehetne, hogy telefonon mondok neki valamit, amivel elérem hogy ne kelljen vele beszélnem addig és majd utána élőben pontosítok? Vagy ez hülyeség? Nem bírnék ki még egy hetet telefonos beszélgetéssel, állandóan követ, nem hagy békén.
2017. ápr. 12. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Este nem tudtok találkozni? Vagy tudd meg, meddig dolgozik, és menj elé.
2017. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, 1kor indul a vonatom ő pedig estig dolgozik :/
2017. ápr. 12. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én telefonon megmondanám neki. Mond azt is, hogy nem így tervezted, de sajnos a körülmények miatt csak így tudod közölni vele, és majd ha megjössz, akkor leültük és megbeszélitek.
2017. ápr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet nen véletlen dolgozik egész nap. Szakits vele telefonon és pont.
2017. ápr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!