Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad-e belemenni így?

Figyelt kérdés

Éjszaka dolgozom. A párommal összejöttem, 90%-ban nála lakom, a saját albérletemet nem mondhatom fel a szerződés miatt. Viszonylag elfogadható a keresetem, mikor a párom közölte, hogy költözzek végleg oda, értelme nincs annak, hogy ő reggel felkel, csinálok neki kaját, rohan melóba, én lefekszem aludni, haza rohanok, melóba és ez egy körforgás. Reggel hozzá megyek ha végeztem a melóban, mert közelebb van. Igaza van, hogy értelmetlen, hogy duplán legyenek a cuccaim. Fele a saját albérletemben, fele nála. És szóba került a hogyan tovább téma, hogy alig látjuk egymást majd, ha én továbbra is éjszaka dolgozom. Erre közölte, hogy van spórolt pénzem, neki magas fizetése, hagyjam ott a fenébe, amíg nem találok nappali melót, akkor addig ő eltart, fizeti az albérletemet meg minden kiadást.


Eddig nem igazán mertem belemenni, de ma felhívott, hogy döntsem el...és tényleg jobb lenne nappal melózni.


2017. ápr. 12. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:

én tuti nem mennék bele, én is éjjel dolgozok

eltartott egy percre se szeretnék lenni, de te tudod

2017. ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer mindenkepp valtanod kellene masik munkara.Mit dolgozol ha szabad kerdezni? Sosem lesz igy kapcsolatod sem normalis,vagy keress olyanok kozott akik szinten ejjel meloznak.
2017. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ő így áll hozzá(d)! Egyszer amúgy is váltanál, akkor most itt az alkalom.
2017. ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En nem mennek bele hogy eltartott legyek, koltozz hozza, es munka mellett keress nappali munkat, ha lesz uj munjahely, akkor mond fel az ejszakai melot!
2017. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogadd el. Én egyessel ellentétben úgy gondolom, hogy egy percig az életedben akár lehetsz eltartott is. Később lehet ő fog rád szorulni, nincs ebben semmi rendkívüli. Kezdj el szépen másik állást keresni, mert ezt az életmódot tényleg nem lehet sokáig csinálni, ha közös életet szeretnétek.
2017. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!