Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom az utóbbi időben nem ir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom az utóbbi időben nem ir vissza rögtön skype on. Nem ir szívét meg ilyeneket. Miért?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt. Amúgy más téren minden okes. Csak régebben olyan jó volt hogy rögtön írt szívet stb.

én imádok így chatelni ha épp nem vagyunk együtt. Szerintem szeret nem csal meg vagy ilyenek.

Szóljak érte?


27L


2017. ápr. 14. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Másfél év alatt minden kapcsolat változik valamilyen szinten, kár erre rágörcsölni.
2017. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Részemről nem változott. Egyre jobban szeretem.
2017. ápr. 14. 13:14
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugye elírtad a korod?
2017. ápr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet, ha nem vagytok együtt, akkor van más dolga is, mint neked szíveket küldözgetni.

Ami egy idő után amúgy is olyan közhelyessé válik.

2017. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Munkaidőben én sem írok vissza, és kifejezetten zavar, ha nem valóban fontos dologgal zargatnak.


Ja, és 27 éves LÁNY? Mondjuk a gondolkodás módod olyan is :)


N

2017. ápr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Lehet más dolga. Én is dolgozom. Szerintem nem közhelyes.

Azért irhatna vissza masnem egy smile-t.

Hogy látta vette stb..

2017. ápr. 14. 13:39
 7/12 Noisy23 ***** válasza:
100%

Az miért gond ha nem ir vissza azonnal...? 27 eves letedre tudhatnad h egy férfinak akadnak más elfoglaltsagai is,minthogy a Skype előtt uljon egész nap es arra varjon h te mikor irsz neki... en 5 eve vagyok együtt a párommal,tudom h dolgozik,elfoglalt,nem ir vissza azonnal ha en irok neki de ez termeszetes,nem stresszelem magam ezen,nem is bombazom olyan sms-ekkel,mint "mizu?" "Mit csinalsz?" "Hol vagy most?" Stb... ha valami surgos,felhivom de egyebkent hagyom hadd eljen!

Te is megprobalhatnad ezt ahelyett h egy 13 eves szintjen ragadsz le...

2017. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mondjam akkor neki hogy ez nekem nagyon rosszul esik.

Régebben egyből írt. Nem akarom hogy ez el maradjon. Lehet hogy most én sem írokvvissza na majd akkor rajon milyen szar. Bár nem hiszem hogy meg tudom állni

2017. ápr. 14. 14:05
 9/12 anonim ***** válasza:

A hideg kiráz a netes semmiről való beszélgetésektől.

- jó reggelt drágám <3 / jól aludtál? (minden kib.szott nap)

- hogy vagy?

- milyen napod volt?

- nagyon jó volt ma is veled

- szeretlek, hiányzol, várom hogy együtt legyünk

Ezektől konkrétan én a falra mászok, van hogy 1-2 órát is várok a válasszal. De nem akarom megbántani azzal, hogy "kérlek, ha semmi érdemi mondanivalód nincs, akkor inkább ne is írj, mert ezekkel csak kiidegelsz".

2017. ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És ez főleg akkor szar, mikor fontos üzenetet várnék, látom hogy jelez a telefon, megnézem, és erre csak egy újabb "milyen napod volt?".
2017. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!