Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkol valamit?

Figyelt kérdés
Barátommal összevesztem, elment vagy 3 órára valahová. A gond az,hogy fogta és kiszedte a laptopjából az akkumulátort és a töltőt is magával vitte, a gép meg ottmaradt. Vajon mi lehet a gépén amit nem láthatok, gyanítom hogy a facebookjába van valami...ugyanis bejelentkezve szokott maradni. Először próbálta a laptopját lekódolni, de nem ért hozzá...
2017. ápr. 14. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerezz valahonnan egy töltőt, vagy átalakító-csatlkozót és nézd meg. :D
2017. ápr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor elvitte volna a laptopot, nagyokos :)
2017. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jót nem jelent.

De az se, ha annyira buta, hogy még a fb-ből se tud kijelentkezni.

2017. ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy attól félt hogy mérgedben az ő nevében kiírsz valamit az fb-re.
2017. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
ez nem tetszik nekem
2017. ápr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A barátod egy idióta. Miért nem vitte el a laptopot magá-

val? Most komolyan egy töltővel és egy aksival rohangál a

városban?

2017. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Mert mondjuk a haverjának ugyanolyan laptopja van és annak tönkrement az aksija? :D
2017. ápr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy először próbálta lekódolni a laptopját... A akkumulátort és a töltőt pedig leadta a portán, mivel egy szállón lakunk jelenleg munka miatt. Nem, nem egy haverjához vitte. Szerintem egy nő van a dologban, biztos megint vele beszél...de ésszerűbb lett volna,ha elviszi magával a gépet, nem is értettem.
2017. ápr. 14. 15:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Most nem a facebookon "beszél" a nővel, ahhoz meg nem kell aksi.
2017. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De, azzal a nővel facebook-on is írogatott, sőt találkozóra hívta a nő, a párom meg azt mondta, ok csak én ne tudjak róla, de lebukott. Utána azzal magyarázta ki, hogy én féltékeny vagyok a semmire... Igaz a képembe mondta, hogy azt a csajt többször megakarta dugni, meg smároltak régebben. Akkor közöltem vele, hogy belőlem nem fog hülyét csinálni, és vagy megszakítja vele az ismeretséget, vagy menjünk szét. Akkor azt mondta, hogy nem találkozik vele,meg nem beszél úgy vele. Szerintem valaki nem szedi csak úgy ki ok nélkül belőle az akksit, ha nincs takargatni valója.
2017. ápr. 14. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!