Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdi elvenni az eszemet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdi elvenni az eszemet a szerelem. Most csak szórakozik velem vagy "komolyan" gondolja?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron egy szórakozóhelyen megismerkedtem egy 30 éves pasival. Onnantól kezdve minden héten együtt buliztunk, nagyon sokat beszélgettünk, egy hullámhosszra kerültünk, mondhatni fiú-lány barátság alakult ki köztünk. A haverkodás alatt néha azt szűrtem le egy-egy beszélgetésből, hogy nem mer megszeretni senkit, mert retteg elveszíteni azt, akit igazán szeret. Körülbelül egy hónapja elhívott randizni, azóta találkozunk hetente egyszer, nagyon jól megvagyunk alkalmanként(beszélgetés, humorizálás,csók, ölelés, simogatás, kézfogás volt, szex még nem). Szerintem(vagy csak azt hittem)pont úgy indult minden, mint egy normális párkapcsolat legelején. Viszont csak a legelső randit kezdeményezte ő, a többit mind én, majd legutóbbi találkozáskor bejelentette ő laza kapcsolatot akar és hogy ezt majd megbeszéljük jövőhét pénteken(szerdáig leutazott vidékre/nem volt idő ezt átbeszélni, mert rohannom kellett haza). Alapból olyan pasi, aki nagyon igényli a szabadságot, még egy komolyabb párkapcsolatban is.


Szerintetek mit akarhat? Van-e egyáltalán ennek értelme? Én inkább normális párkapcsolatot szeretnék, aminek a bizalom/szerelem/törődés az alapja. Tudom az lenne a legjobb, ha ezt személyesen beszélnénk át, de jövőhét péntek még nagyon sokára fog eljönni, mivel nálam már kezdtek kialakulni az érzelmek iránta. (talán) még nem ment el teljesen az eszem és tudok racionálisan dönteni(?)

Most mi tévő legyek? Interneten keresztül semmiképp nem szeretném intézni a dolgot, nem lenne fair. Hívjam fel? Írjak neki egy őszinte sms-t? Borzasztó rossz, levakarom addig a falat itthon :(

Bocsánat a fogalmazásért, sosem volt az erősségem, remélem a lényeg érthető.

Én 28N, Ő 30/F. sajnos elég tapasztalatlan vagyok pasizás terén a többi korombeli nőhöz képest. Valami tanácsot, ötletet, tapasztalatot, ha valaki tudna írni, megköszönném, mert nagyon el vagyok kenődve.



2017. ápr. 14. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ő már jelezte neked, hogy mit szeretne, és ez egy laza kapcsolat.

Sajnos ebből nem nagyon lesz más a leírtak alapján. Ne bonyolódj bele.

2017. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igaza lehet az előttem írónak :-(

Minden esetre, amíg nem beszéltek, semmiképp se rágódj rajta sokat, ha nehéz is, mert ilyenkor hajlamos az ember beképzelni és elhinni dolgokat.

Megmondta, mit szeretne, laza kapcsolatot, tisztázzátok majd, ez nála mit jelent, te komolyabbat szeretnél, de amíg nem sikerül személyesen beszélni ne kattog rajta sokat, gondolom a pasi sem teszi.


;-)

2017. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!