Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha van párom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha van párom, de kívánok egy másik férfit?

Figyelt kérdés

Vonzódok egy férfihoz annak ellenére, hogy tudom nem lenne szabad.

Párom jóképűbb, de vele már elég egyhangú a szex, pedig igyekszem feldobni, bár már nem élvezem annyira.

Az a férfi pedig csak attól le tud venni a lábamról, ha rám néz és rám mosolyog.

Hogyan kéne kiverni őt a fejemből? Nem bírom már!


2017. ápr. 14. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Tökmindegy, a végén úgyis a férfiak hibája lesz :D
2017. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Barátkozz meg a gondolattal, hogy az életed során mindig választhatsz az árulás és hűség közt, dönteni pedig jogod és kötelességed.

30/f

2017. ápr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok +felelősséged.
2017. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Semmi nem a férfiak hibája, az enyém, hogy nem a páromra gondolok.

Szeretnék túllendülni ezen a vonzalmon ezzel a férfival.

2017. ápr. 14. 20:23
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Az a bajod, hogy nőből vagy. Azoknak pedig nem sikerült agyat növeszteniük, hogy kordában tudják tartani az érzelmeiket.
2017. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Milyen erdekes h nagyon sok ilyen nok altal feltett kerdessel talalkozok de megis a ferfiakra mondjak h csak a farka utan megy.xDD
2017. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5-ös, ha nem tudnám kordában tartani az érzelmeimet, akkor már rég bepróbálkoztam volna nála vagy felkínáltam volna magamat, nem gondolod?


Nem terveztem, hogy vonzalmat fogok érezni más iránt, elhiheted!

2017. ápr. 14. 20:45
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez az első ilyen eset, amivel találkoztam. Szerinted ha valakit szeretsz, akkor soha többé nem fogsz máshoz vonzódni?

Egy idő után minden megváltozik egy kapcsolatban. Mások is vonzóak lesznek, ezt én úgy nvezném, hogy fellángolás. Két dolgot tehetsz: az egyik, hogy emiatt váltasz, aztán pár év és megint lesz valaki, akit vonzóbbnak tartasz, és így tovább.

A másik, hogy helyén kezeled a dolgokat és hagyod, hogy ez a vonzalom megszűnjön. Tudod, semmi sem tart örökké.

2017. ápr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kellően erős kapocs esetén esetleg rátérhetnétek átbeszélni a nyitott kapcsolat témakörét ha régóta együtt vagytok.
2017. ápr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 BlackSword ***** válasza:

Hát ezt vagy elnyomod... Vagy engedsz neki... De az a fránya kisértés már megtámasztotta az ajtót...

Mesélj részleteket, honnan ismered, milyen időnként taliztok...

2017. ápr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!