Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akit már ovis korom óta ismerek. És van egy pasi, akit szintén ismerek, mert kollégák voltunk egy ideig, mindig tök normális volt velem, stb. Ők ketten 5 évig jártak, együtt is éltek, de a barátnőm szakított vele, mert a pasi már nem becsülte meg és nagyon bunkón viselkedett/beszélt vele, így az elmúlt 1 év csak veszekedés volt nekik.

Szóval a barátnőm szakított mert elege lett. Később megismert egy srácot, akivel most összejárnak, de erről nem tud senki. De az ex még írogat neki, vissza akarja kapni.


Na és itt jövök én a képbe. A srác írt nekem, hogy kérdezni/kérni akar tőlem valamit, de ne szóljak a barátnőmnek, hogy írt nekem... Eddig meg se nyitottam a beszélgetést, mert nem akarok kavarni, ugyanakkor kicsit sajnálom a srácot is...


Szóval ti mit tennétek ebben a helyzetben?


2017. ápr. 15. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Előbb talán el kellene olvasni, hogy mit szeretne a srác. Lehet, hogy semmi rossz szándék nincs az üzenetében.
2017. ápr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BlackSword ***** válasza:
Amit minden normális ember: kimaradni belőle... Egyébként is báj lesz ebbű more...
2017. ápr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megnyitnám az üzenetet. Majd utána eldönteném.
2017. ápr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá sok ész: rajtad keresztül keresné az utat az exhez. Semmi probléma. Kérdezd meg a barátnődet, hogy titok-e az új fiú, és annak megfelelően írj vissza, Vagy azt, hogy nincs mit tenni, ez a hajó már elment, vagy ugyanezt, hozzátéve, hogy másik kapcsolatban van már.
2017. ápr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!