Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ott hagynátok a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ott hagynátok a párotokat ezért?

Figyelt kérdés

A barátom véleményem szerint alkoholista. Majdnem hogy napi szinten iszik kb 6 sört. Volt orvosnál is és a máj funkciója nem volt túl jó, gyógyszert is kéne szednie se ha iszik akkor nem veheti be. Eddig már két napja nem vette be és kezd elegem lenni abból hogy mindig iszik és néha nagyon részeg.


8 hónapja járunk de az alkohol eddig is probléma volt... nem ilyen életet akarok magamnak, ki mit tenne?


2017. ápr. 15. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ilyen életet akarsz magadnak, akkor egyértelmű. Volt lehetősége, hogy változzon, az írásodból az látszik, hogy nem is próbálkozik, szerintem mondd meg neki hogy ez neked így nem fog működni és ha ezek után se kapja össze magát hagyd ott.
2017. ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Igen, sürgősen otthagynám.

Sajnálom, de ez van.

2017. ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Csere.
2017. ápr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%

Vagy lépj le, vagy oldjátok meg a gondot. Magától kell ráébrednie, hogy a koporsóban már késő lesz megbánni, hogy átitta az életét...


Én is szoktam sörözni, mondjuk nem minden nap, meg nem is hatot, max 3-4, de én csak unalomalkesz vagyok... :D Egyedül élek, és sok a szabadidőm. :)


Arra próbáljatok rájönni szerintem, hogy mit pótol a piával. Valami kiváltó oknak kell lennie...


30/F

2017. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen.

Ha nem akar o maga valtotni

2017. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Még szép hogy otthagynám! Az ilyen úgyse változik meg. Én nem tudnám megtűrni magam mellett a páromat úgy hogy rendszeresen pia szagú. Meg hát sok pénzt is elvisz az italozás...
2017. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem is ertem azt, aki szoba tud allni ilyen lecsuszott faszikkal.
2017. ápr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóba sem állnék vele!!!
2017. ápr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A fenébe is igeeen! Jobb volt az a kor! :D


Igen, millió ember van körülöttem, meg keresem azt, akivel klappol minden.

2017. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Simán meneszteném. Ez később csak rosszabb lesz
2017. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!