Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes harmadjára is újrakezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes harmadjára is újrakezdeni egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Másfél éve ismerkedtünk meg, minden szuper volt az első pár hónapban, de sajnos ő csak egy nyári munka erejéig volt a városban, és szeptemberben vissza kellett mennie Pestre, ahol egyetemre jár. Abban maradtunk, hogy megpróbáljuk a távkapcsolatot, de nem igazán jött be. Én dolgozom, ő tanul és dolgozik mellette, így havonta 1, esetleg 2 alkalommal tudtunk találkozni. Egyre több volt a konfliktus emiatt, végül szakítottunk. Aztán jó néhány hónapig nem beszéltünk, mire egyszer rámírt újra a facebookon és elkezdtünk beszélgetni. Hónapokig minden nap beszéltünk, de a találkozót nem sikerült összehozni. Vagyis inkább egyikünk se akart belebonyolódni újra ebbe az egészbe. Volt erről egy hosszabb beszélgetésünk, ami után megint megszakadt köztünk minden kapcsolat.

4 hónapig nem beszéltünk, mire múlt héten újra írt nekem születésnapom alkalmából. Azt írja sajnálja az egészet, és újra akarja kezdeni, most már igazán komolyan. Ne törődjek a távolsággal, megoldjuk, minimum kéthetente találkozni fogunk és együtt töltjük az egész hétvégét.

Nem tudom mit csináljak. Az eszem azt mondja, ha elsőre nem működött most se fog, de szívem szerint újrakezdeném vele. Még mindig szeretem. Ti mit csinálnátok? Érdemes lenne belevágni?


24/l


2017. ápr. 15. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem már elsőre sem érdemes újrakezdeni. Kétszer próbáltam, egyik sem jött be.
2017. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Mit veszítesz? Pár hónapig megy a trabi, azt ha megadja magát kifullad. Ha működik örültök. Ha nem akkor nyugodt szívvel léphetsz tovább hogy ti tényleg megpróbáltátok.
2017. ápr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem.. már másodjára se.
2017. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha szereted, még egy utolsó próbát megérne. Viszont akkor tényleg le kell ülnötök megbeszélni, hogy sokkal több energiát fogtok abba fektetni, hogy találkozzatok. Bár távolságot nem írtál, azért talán nem a világvége.
2017. ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme. Mi mas orszagokban elunk, igy tudunk havi egyszer talalkozni, de egyszer nem vesztunk ossze tavolsagon, nemhogy meg szakitani ilyen baromsagok miatt.
2017. ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Másodjára se kellett volna mivel nem tudtok távkapcsolatban élni. Van akinek ez megy, van akinek nem....

Én 2 évig éltem így, aztán házasság...

2017. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Meddig tanul még? A havi 1-2 találkozás megvolt az első szakaszban is- szerintem rám kevés, de kellő ambícióval ki lehet bírni.

Mik a tervek a suli utánra?

2017. ápr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
1 éve van még hátra, de utána ott akar maradni dolgozni. A mostani gyakorlati munkahelye valószínű alkalmazni fogja teljes állásban. Régebben sokat beszéltünk róla, hogy ha már ő is teljes munkaidőben dolgozik majd, együtt fogunk keresni albérletet Pesten. De míg nem vagyok ezer százalékig biztos a kapcsolatunkban, nem adnék fel mindent ezért.
2017. ápr. 16. 10:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Ennyire ne legyél már apcsolatfüggő basszus, iszonyat gáz!


Másodszor sem éri meg, 10/9 szakítás lesz belőle ismét.

2017. ápr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!