Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme, ha akkor sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme, ha akkor sem akar találkozni, ha ráér? 21F

Figyelt kérdés

18L a barátnőm, érettségire készül, ezért mondtam, hogy megértem, ha nem akar találkozni, ha tanul. De van, hogy egész napokat csak facebookozik meg otthon kutyázik, ilyenek, de találkozni nem akar. Mivel én nem vagyok a szülőknek bemutatva, így nem mehetek oda, ő jöhet ide bátran, mert ismeri a várost is, kb 45 perc busszal, de én nem ismerem, ahol ő lakik, meg egy pici város az, nem lehet sok mindent csinálni, ahol én lakom, az egy megyeszékhely, lenne program minden nap.

3 hónapos a kapcsolat. Megesett már, hogy mondtam neki, hogy igazán bejöhetett volna nálunk vagy a városba, mert nem tanult meg nem is csinált semmit, de ennyit volt a válasz, hogy: "Hát, már mindegy."

Mondtam neki, hogy úgy érzem, ez az egész csak virtuális kapcsolat és szerintem csak jó időtöltés vagyok a számára. De a válasza az volt, hogy hülyeségeket gondolok, ő szeret. De szinte sosem kezdeményez találkozást. Volt már sokszor ezen vita, mert én többet akarok, ő pedig szerintem megelékszek a Facebookos beszélgetéssel. Mindig a tanulás témával húzza ki magát, ami ismétlen, érthető is, de az meg rosszul esik, ha látom, hogy facebookozik és írogat, nem pedig tanul.

Arra gondoltam, hogy adok még ennek az egésznek pár hetet. Mert ez szerintem vicc, hogy sokszor(Kb 2-3 hetente 1x) bulizni(Ahova én általában sosem vagyok hívva, vagy messze van és nem tudok menni.) is ráér, de találkozni nem.

Szóval?


2017. ápr. 15. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Akinek fb-ra van ideje, annak másra is van...
2017. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Én sem vagyok annak a híve, hogy állandóan egymáson kell csüngeni, tehát szerintem rendben lenne, hogy nem minden szabadidődet veled akarja tölteni, hanem néha inkább csak kutyázik és hasonlók, viszont ahogy írsz, ez már tényleg a ló túloldala lehet, mintha szinte sosem akarna találkozni.

Én a helyedben azt csinálnám, hogy nem kezdeményezném a találkozást, megvárnám míg ő teszi, ill. facebookon is alig írnék neki, hanyagolnám, valószínűleg akkor észrevenné magát.

2017. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én itt és most lezárnám vele a kapcsolatot és mondanám, hogy másnak az idejét pocsékolja, ne az enyémet.
2017. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kb. 1-2 hetente találkozunk egyszer. Ez vicc.
2017. ápr. 15. 18:46
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Nincs. Nem tetszel neki, csak jobb híján vagy valamilyen érdekből jött össze veled.
2017. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám, hogy nem tetszek, mert ő kezdeményezett, de az okát nem tudom, hogy miért nem akar már találkozni. Eleinte heti 1-2x is belefért.
2017. ápr. 15. 18:48
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor talált egy nálad jobb képű pasit.
2017. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem is az állhat a háttérben, hogy közben mást keres csak még nem talált.

Lehet én gondolom rosszul, de ha az embernek párja van akkor neki kellene elsődleges prioritásnak számítania feltéve, ha szereti. Ám az írásodból az jön le, hogy a bulik, barátnők, tanulás, facebook mind előbb helyezkednek el nála a fontossági sorrendben. Távkapcsolat pedig amúgy is ritkán működőképes ilyen fiatal korban.

2017. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ugyan ez van az én fejemben is, amíg nincs más, addig jó vagyok időtöltésnek. Habár ez elég egy g3nyó dolog, hogy így-úgy szeret engem, hangoztatja, közben meg rám se bagózik.

Szex a második hónapban volt 3x, azóta egyszer se, ez sem érdekli.

2017. ápr. 15. 19:03
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

45 percre laktok és találkoztok kb hetente-kéthetente... áááá nem, ez nagyon nem jó.

Én szerelmes vagyok, hülyére tanulnám magam és sietnék, hogy minél több szabadidőm legyen a másikra. Magam ismerve simán leutazgatnám a távot napi 3x is :/

2017. ápr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!