Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden nap együtt kell lennünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap együtt kell lennünk, hogy ne veszekedjünk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal 1,5 éve vagyok együtt. Kollégista, péntektől vasárnap estig vagyunk együtt. Mivel nem élünk együtt, és hozzánk nem jöhetünk bizonyos okokból, így nála vagyunk.

(amivel tudok beszállok a háztartásukba).

A lényeg, hogy hiába hívogat hétköznap sokszor meg beszélünk sokszor, hétvégén iszonyatosan feszült velem, kötözködik, bánt, bunkó. Akárhogy próbálom megbeszélni a dolgainkat, nem vevő rám, nekem támad minden apróságért. VISZONT ha hosszú szünet van, mondjuk 1-2 hetes iskolai, és minden napot együtt töltünk, akkor már semmiért nem köt belém, kisimult, és kennyére lehet kenni.

Sok stressz éri, az tény, és nagyon lelkis 22 éves fiú létére, mégis nem tudok mit tenni. Olyankor beszélni se lehet vele.

Most is tavaszi szünet, a szünet első pár napjában bármiért kiborult meg alig szólt hozzám, mostmeg már minden percben bókol meg ölelget engem.

Most, hogy kedvesebb, próbáltam vele megbeszélni, de azt mondja, hogy nem szokott más lenni.

Ez a távkapcsolat már csak 1 év, utána szinte minden nap tudunk találkozni, de mit tegyek?

Mi lehet a baj?

Anyukámnak elmeséltem, szerinte annyira hiányzom neki, hogy rajtam tölti le a feszültséget. Szerintetek?


2017. ápr. 15. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez sok jot nem vetit elore. Bar, mondjuk szamomra mar csak olvasni is irritalo olyan emberrol, akinek ennyire nincs elete es csak a masiktol fugg, mint valami taplalektol. Ez hizelgonek tunhet elsore, de kesobb mar csak szimplan energiavampir, aki meg viselkedni sem tud.
2017. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar az, hogy a hosszú szünet alatt minden napot együtt töltetek? Szó szerint az egész napot, vagy minden nap tudtok találkozni, de azért megvan a saját életetek, hobbitok, barátokkal találkozás?


Ha tényleg minden teljes napot együtt töltötök, akkor szerintem az a baja, hogy kvázi függ tőled, nélküled nem tud mit kezdeni magával, és azért bunkózik veled, mert meg van sértődve, hogy nem foglalkozol vele folyamatosan távolról is.


Ha megvan a saját kis életetek egymás mellett, akkor viszont könnyen lehet, hogy tényleg csak a távkapcsolat viseli meg. Nem minden ember viseli jól. Ki kell bírni, és utána jobb lesz.


Nekem ez a 2 teóriám van, mivel az nincs megmagyarázva a leírásban, hogy a "minden napot együtt töltünk" mit is jelent pontosan.

2017. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

2. válaszoló, hát inkább az első verziót jelenti.

Mondjuk hét napból 2-őt töltök otthon, 5-öt meg teljesen vele.

Abban a két napban viszont találkozik a barátaival, meg filmezik, tehát "elvan", de mégis ilyen.

A távkapcsolati időben pedig edzeni jár, a barátokkal sétálgatni, dumálni, filmeznek a koliban(kb. 6-an vannak egy szobában), tehát "leköti" magát.

Óránként felhív hétköznap, hogy miújság, hogy vagyok, de alig érdekli(legalábbis olyan a viselkedése), aztán meg tök hamar rámteszi a telefont, mégis magától hívogat óránként.

Néha tényleg energiavámpír, mert nagyon sok türelmet ölök a kapcsolatba. Remélem ez elmúlik, mert amúgy nagyon nagyon szeretem.

2017. ápr. 15. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon kiegyensúlyozatlan, szerintem nem egészséges pacák.

Mindenkit sok stressz ér, ez már csak egy ilyen világ, anyukád meg szamárságot mond.

2017. ápr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

Szereted őt, így nyilván nem érdekel egy tapasztalt, idősebb nő válasza, de azért megkapod: hagyd el. Ez a viselkedés arra utal, hogy önző, nem veled foglalkozik és nem te vagy a lényeg, hanem, hogy van valakije akin csimpaszkodhat. Te is érzed hogy egy energia vámpír. Az ilyen mellett te nem leszel boldog nő. És évekbe telik majd hogy rájöjj. Aztán már csak az lesz a kérdés, hogy az együtt töltött 10 évet beáldozod -e vagy akkor már csak megpróbálsz hozzá jó pofát vágni.


De mindegy mit mondunk itt neked, mert fiatal vagy még, előtted az élet, és ha az az utad hogy ezt megtapasztald, akkor ezt fogod megtapasztalni. Ez van.

2017. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!