Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged ez zavarna vagy túlreagá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged ez zavarna vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

A barátom hazament néhány napra a szülővárosába, és reggeltől estig iszik. Neki mindig is ez volt a programja, ha találkozott valamelyik haverjával, mindig a kocsmában ültek. Ma mondta, hogy megint a kur vák kerültek szóba a társaságban (férfiaknál komolyan minden alkalommal előkerül ez a téma, mint a barátoméknál??). Ráadásul olyan helyzeteket talál viccesnek, mint pl. hogy a vonaton a kalauz meglátott egy nagymellű lányt, és a kaller elszólta magát, hogy "mekkora csö csöd van, basz dmeg!". És ehhez hasonló, elmés beszólásokon vihog.


Tőlem hallotta először, hogy bizonyos tetoválásfajtákat "riba nc rendszámnak" nevezünk, és állítólag könnyesre röhögték magukat a haverjai. Ezen. :/


Még nem ismerem a barátait, de ha ez egy ilyen társaság, nem is nagyon van kedvem hozzájuk. A szarkazmust és a fekete humort kedvelem, de én nem tudok egy percig sem vidáman heherészni bizonyos trágár szavakon.


Nektek mi a véleményetek?


2017. ápr. 15. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a faszkkat honnan szalajtjatok? De ami meg inkabb kerdes... miert alltok egyaltalan szoba veluk?
2017. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, ha a párom ilyen alpári tapló "humorral" rendelkezne, én sem bírnám... ezt a kalleros sztorit most fel is olvastam neki, reakció: "abüdösbunkóparasztja, remélem legalább szájbaverte a csaj!".
2017. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Istenem de primitív...
2017. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert lehet, hogy csak én nem vagyok képben azzal, hogy milyenek a férfiak... jó érzés, hogy szerintetek tévedek. :D
2017. ápr. 15. 20:07
 5/13 Bad G-Sus ***** válasza:
intellektuális humorral rendelkezik, nem tudsz ellene tenni,remélem sokáig együtt lesztek !!!:)
2017. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Most erre mit lehet mondani? Vele jársz önnön akaratodból, szóval...
2017. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz a pasi. Én nem ragaszkodnék hozzá. Találnál te normálisabbat is.
2017. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%

Árus román nem akart jegyet venni:

Erre kaller:

- A román cipő páratlan! A román cipőnek nincs párja!

És kivágta a vonatból a román egyik cipőjét..

- Na veszel-e jegyet?

Nem akart....

Pár fél pár cipő után csak vett :)

2017. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna. Igénytelen, primitív banda. Van az a mondás, hogy "madarat tolláról..."
2017. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem az átlaghoz tartozik a párod az tuti.

Kb az alja szint legalját súrolja

2017. ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!