Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátnőm hogy a szüleimhez költözzön?

Figyelt kérdés

34 éves férfi vagyok és együtt vagyok már 7 éve egy kedves aranyos csinos 28 éves lánnyal. Jelenleg szüleimmel élek és ott is szeretnék maradni hogy addig velük lehessek ameddig csak élnek

Párom már nagyon szeretne velem összeköltözni benne lennék esetleg így ennyi idő után de csak úgy hogy szüleimhez költözik ő ettől valamiért tart pedig külön kis lakrész lenne nekünk ott.


2017. ápr. 15. 20:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Jóban van a szüleiddel? És ő amúgy egyedül él vagy még otthon a szüleivel ő is? Ha nem akarja, nem fogod tudni rávenni, és ne is akard szerintem. Sok jó nem sülne ki belőle. /Én 18 éves korom óta nem élek a szüleimmel, megszoktam az önállóságot, biztos nem költöztem volna semelyikünk szüleihez/
2017. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Ez valami vicc, ugye?
2017. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
2. Neem tudom milyen viccre gondolsz... de jó lenne ha értelmes válaszokat írnál, ment a piros kéz...
2017. ápr. 15. 20:40
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Az első igazi lépése a férfivé érésnek az, hogy megérti miért nem fér meg két nő egy háztartásban. Olvass erről, mert csak hasznodra válik. Nem lesz minőségi a házasságod egyik nővel sem, ha így gondolkodsz.
2017. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

én sem költöznék anyádékhoz a helyében.


szerintem azért élsz otthon, mert sok szempontból így olcsóbb, kényelmesebb, bár nyilván az is benne van, h. szereted a szüleidet.


de ki akarná kerülgetni anyádékat?


ha van is külön rész, attól még 1 fedél alatt éltek, közös háztartásban.


a csajnak állandóan viselkednie kéne, nem tudna felszabadult lenni.


én megértem a döntését.


ideje felnőnöd, és a saját lábadra állnod.

2017. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Én meg nyomtam a kettesnek a zöld kezet. :D kérdező, nézz már szét a családi kapcsolatok, anyós-após kategóriába h milyen balhék mennek egy több generációs házban. Nőj fel, ennek nem lesz jó vége.
2017. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok dolgtól függ. Csak pár lényegesebb:

- Milyen kapcsolatban van a szüleiddel?

- A szüleid milyenek? Mennyire szólnak bele a dolgokba, mennyire szoros a kontakt?

- Mennyire lehettek ott majd önállóak?

- Mennyire vagy hátias? Csak mert a reméléhetőleg távoli jövőben nehogy rámaradjon a szüleid gondozása is, míg te a sörözve a meccset nézed a TV-nem.


Szóval nem csodálom, hogy annyira nem tetszik neki az ötlet.

Nekem se tetszene.

2017. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy sajnálom a lányt. 7 éve együtt vagytok már, ő tudta az elejétől kezdve, hogy te nem akarsz majd elköltözni a szüleidtől? Mert ha nem, én biztos úgy érezném, hogy 7 évet elveaztegettem csak :( szerencséje, hogy fiatalabb még, jó eséllyel találhat olyan férfit, aki vele képzeli el az életét és nem akar rákényszeríteni olyat, amit nem akar.
2017. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ragaszkodj ehhez, ha nem akarsz 8. évfordulót. Az ilyen szülőkhöz költözés gyakran rosszul sül el. Persze vannak kivételek.
2017. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Mindig is tudta hogy ragaszkodom a szüleimhez...
2017. ápr. 15. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!