Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem a párom barátait,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a párom barátait, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom 0-24-ben velem van. Hiába mondom, hogy elmehet nélkülem is a barátaival, nem nagyon akar. Csak velem akar lenni, illetve velem hajlandó elmenni a többiekkel. Ha én nem akarok akkor lemondja.

Na a lényeg, hogy három legjobb fiúhaverja van. KEDVESEK, aranyosak és jólelkűek, de egyszerűen nem tudok velük miről beszélgetni, illetve sokszor idegesítenek.

Például megyünk a buszon, és nagyon hangosan vallásról, politikáról, szektákról beszélgetnek, viccelődnek, négerekről, ferdeszeműekről, és már én érzem magamat kínosan, mindenki minket néz. Múltkor valami szektás zenét tettek be az autóba, és max hangerőn nyitott ajtóval hallgatták. Oké, egy ideig "vicces", de társaságban már nagyon kínos.

Nem udvariasak, ha megyünk valahova, simán leülnek a székekre, nekem nem jut, és egyikük sem engedi át, nem engednek előre, az egyik simán előttem túrta az orrát...

A párom ezeken nevet, ő nem ilyen, csak velük.

Engem viszont már a libabőr ráz. Oké, legyen velük, de nekem had ne keljen.

És a röhej, hogy pl. elhívtak minket kocsmázni. Mondtam a páromnak, hogy én nem akarok menni, de Ő MENJEN NYUGODTAN, mire közölte, hogy jó akkor nem megyünk.

Mi a francot csináljak?

Folyton azzal nyaggat, hogy akkor hívjam az én társaságomat, azok is jöjjenek, de nekem ezzel van a bajom. Egyszerűen miért kell erőltetni, ha nem érzem jól magam? RENGETEGET próbálkoztam, tényleg, egy rossz szavam sem volt, de amint a közelükbe kerülök, idegbeteg leszek, mert idegesítenek.

Alapból nyugodt ember vagyok pedig.


2017. ápr. 15. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem a párod egy határozatlan puha p..cs, már bocsi a kifejezésért. Ő inkább lemondja a talit velünk, ha meg mész, akkor sz..rik rád és idiótán viselkedik? Miért nem mondod neki, hogy lassan már megfojt téged azzal, hogy nem hagy neked szabad levegőt?


Kérdés: ilyen mellett szeretnéd leélni az életedet?

2017. ápr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Őszintén mond el, amit ide is leírtál. Nem kell folyton neked is ott lenned. Mondjuk annyi van benne, hogy bevon a "haveri körbe" és nem csak velük foglalkozik. Na de egy szó mint száz, beszélj neki erről, finoman ne ócsárolva, csak mond el, hogy nem érzed jól magad velük.
2017. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
14%
Kérdés: mit tiszteljenek egy olyan emberben, aki lenézi őket?
2017. ápr. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!