Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom bevallotta, hogy többszö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom bevallotta, hogy többször is megcsalt travikkal. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt. Eddig jól működött minden, nem értem miért tette ezt. Ő szerinte ez nem is számít megcsalásnak, mert nem lányokkal csinálta, de szerintem meg nagyon is az! Azt is mondta, hogy időt kérne tőlem, mert már abban sem biztos, hogy a lányokhoz vonzódik igazán, de szerintem ezt csak azért mondja, hogy így felmentse magát a felelősség alól. Ti mit tennétek a helyemben? Párom 26/F én 23/L vagyok.

2017. ápr. 15. 23:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Férfi vagyok, és szerintem is megcsalásnak számít ez.
2017. ápr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem bíróság, itt nem kell felmentse magát semmi alól.

Nem az számít, hogy mi mit tennénk, az számít, hogy te mit gondolsz és mit akarsz csinálni. Szerintem a lányokhoz vonzódik csak izgatják a fantáziáját a travik.

Te tudod, hogy szakítani akarsz vagy sem.

2017. ápr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Fúj. Szerintem ez is megcsalásnak számít. Én biztos szakítanék, mert egyrészt nekem ez undi, másrészt meg többször is előfordult.


Bizonyára neked is megvan a véleményed erről, dönts az alapján. Ha szakítani akarsz, szakíts.

2017. ápr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Növessz egy farkat ;) Jaj hát csináljátok 3asban,legalább változatos lesz a szexuális életetek.Egyébként meg hagyd el ha nem tudsz vele megbékélni.Aztán híreszteld el róla,hogy homo ,hogy elégtételt vehess.
2017. ápr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
A megcsalás szerintem nemtől független... :)
2017. ápr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
De mondjuk ha őt rakta meg a travi akkor is megcsalás? :D
2017. ápr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Kiraknám, több okból is. Úgyis kért "időt" - az csak a +1. ok.
2017. ápr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

A "standard megcsalási protokollt" követném, mivel ez bizony az.

(A harmadik fél léte maga a megcsalás, nem a neme.)


Én speckó reflexből kirúgnám, mint a macskát - nem egyszerűen a megcsalás, hanem inkább a "megdumálás" miatt.

2017. ápr. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Én azonnal otthagynám, nem tudnék/akarnék ilyen aberrált emberrel párkapcsolatban maradni.
2017. ápr. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ideje lenne vásárolnod egy felcsatolható műbrokit
2017. ápr. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!