Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hasonló helyzetben lévők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonló helyzetben lévők, milyen gyakran jártok haza?

Figyelt kérdés
Párom általában kéthetente hazamegy meglátogatni a szüleit, amivel lassan nem tudok mit kezdeni.Több időt akarok vele tölteni.. azt szeretném ha ritkábban járna haza, ő meg ebből nem akar engedni. Önző lennék?

2017. ápr. 17. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én kéthavonta járok haza, a baratom szintúgy. Le kell ülni és megbeszélni, hogy te szeretnel tobb időt vele tölteni, a kommunikáció a kulcsa mindennek :)
2017. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én 3-4 hetente, ő évente 2x.
2017. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
és a maradék 112-13 napban nincs elég időtök egymásra?
2017. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
* és ezt miért is nem vele beszéled meg, ha már a párodnak nevezed?
2017. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Beszéltünk róla nem egyszer, a kérdésben nem tudtam minden info-t leírni nem engedte. Most a Ti véleményetekre vagyok kíváncsi. Amikor fent marad akkor sokszor csak egy vasárnapunk van mert szombaton is dolgozik, így vasárnap hagyom pihenni. Amikor lemegy, általában nem dolgozik szombaton hogy több időt tölthessen lent. Így talán érthetőbb a problémám.
2017. ápr. 17. 20:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem tartom a kapcsolatot a családommal, a férjem családja pedig egy másik kontinensen él, így csak 2-3 évente megyünk látogatóba, együtt. Viszont szoktunk külön programokat szervezni, engem nem zavarna, ha kéthetente elutazna hétvégére, mert sok minőségi közös programunk van, a hétkönapokban és hétvégéken is.


A te sztoridban szerintem nem az a baj, hogy ilyen sűrűn hazamegy, hanem hogy emellett veled nem igazán akar időt tölteni. Beszéltetek már erről? Mivel indokolja? Ha csak úgy éltek egymás mellett, annak nem sok értelme van szerintem.

2017. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Te mennyi időnként jársz a tieidhez?

Mennyi idősek a szülei?

Te nem mehetsz vele?

2017. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Exemmel mikor Bécsbe éltünk én igyekeztem 2havonta hazajárni,ő pedig van amikor egy évbe max 2-3x ment haza.

Szerintem ez nagyon munkahely fuggo is.

2017. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is hazajárok két hetente, de inkább hetente, mert ott vannak a kutyáim és sétáltatni kell őket. Sőt, a tesómékat is hetente látogatom, mert kicsi babák vannak, és szeretek velük játszani és persze érdekel mi van velük. Sőt, a nagyszüleimet is kb hetente-két hetente, mert idősek.

Nálunk belefér, mondjuk a párom jön minden ilyen alkalomra. Szerintem ez az énidő része, és ha nem akarna jönni, azt is megérteném.

Nyilván szerencsétlen ha erre elmegy minden hétvégétek, de gondolom meló miatt csak így tud menni.

Azért lassan ha családot szeretnétek, nem ártana tisztázni, hogy hol is van az ő új családja... kérdés az is miért jár le...

2017. ápr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet, annyi különbséggel, hogy például karácsonykor is kijelentette, hogy otthon lesz, szeretné ha vele mennék, de megérti azt is, ha én is otthon akarok lenni. Fel sem merült benne hogy mindkét helyen eltöltünk 1-2 napot és a többi időt közösen töltjük. Most húsvétkor is otthon akart maradni, de mondtam neki, hogy akkor semmi értelme a kapcsolatunknak, így abban maradtunk, hogy szerdától szombatig otthon lesz, én is hazautazom és utána eljön a szüleimhez, hisz nem akartam itt ülni egyedül napokig. Szombat délelőtt telefonált, hogy mit szólnék hozzá, ha inkább maradna még otthon, mert most olyan jó kicsit otthon lennie... hát elmondtam neki mit szólnék hozzá. 27 éves. Szerencsére kapcsolt az agya és elindult hazafelé szombat este, mert még az anyja nekiállt megfőzni a kedvencét, hogy tovább maradjon.


Egyébként minden szerdán hazajár, havi egyszer kivesz 2-3 nap szabit vagy betegállományba megy, hogy szerda, csütörtök, péntek otthon lehessen, ezek annyira nem érdekelnek, mert hétköznap úgyis este lennénk csak együtt. De az, hogy ünnepekkor otthon akar tölteni minden napot elég zavaró.

2017. ápr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!