Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdjek egy ilyen férfival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt megismertem egy férfit, több van köztünk, mint barátság, de még nem vagyunk kapcsolatban.

A volt barátnője egy szuper intelligens, gyönyörű csaj, pasik szerint 10/10. És a srác oda van az intelligenciájáért aminek köszönhetően én egy sz@r alaknak tartom magam, ezt elmondtam neki és tudja jól, hogy rosszul esik, de ha olyan dologról beszélünk ettől függetlenül róla áradozik.

Ha flegmán válaszolok rá akkor fel se tűnik neki, kb. mintha én is "csodálkoznék" rajta, hogy hű milyen okos stb.

Nem az a tipikus rossz fiú, segítőkész stb, de rengeteg hóbortja van amit sok nő nem viselne el, szerinte lelkileg tönkre teszi a nőket és már a volt barátnői is mondták neki. De valami oknál fogva vonzódok hozzá, akarom ezt a pasit. A kémia soha senkivel nem működött még így egyikőnknél sem.

De ez az egész.... hogy jó formán a volt barátnőjétől függ nem tudom hova tenni, hogy mi tévő legyek.

Az eszem azt mondja, tegyek rá, szórakozzak vele, érezzem jól magam mellette és kész, de a szívem az ellenkezőjét diktálja.

Nem tudom mi tévő legyek.

Ti mit tennétek? Aki volt már hasonló helyzetben mit tett, hogy alakult?



2017. ápr. 18. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Vagy az ex, vagy te. Ha nem képes függetleníteni magát tőle, akkor felejtsen el téged.

Most belemész egy olyan kapcsolatba, ahol nem TE vagy a

társa, hanem az exe emlékével él? Margit vagy? :)

2017. ápr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
En semmit nem kezdenek vele. Meg az ingyen lyuka se lennek, de te mar ugyis eldontotted, hogy szenvedni szeretnel, mert hu, de mekkora a kemia. Szoval, varjuk turelmesen a tobbi nyuglodo kerdest "miert nem ertekel?, miert hasznalt ki?, miert nem szeret?" cimmel.
2017. ápr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amig nem tisztázza magában a volt barátnójével kapcsolatos érzéseit/dolgait, addig ne kezdj vele. Te döntése, hogy "megvárod-e", de előtte semmiképp se menj bele. Hőzd meg neki a határt már az elejétől fogva, vagy ez a csiki-csuki állapot idővel iszonyat kikészit (tapasztalat).
2017. ápr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elmondása szerint Ő se tudja mit csinált vele a csaj, de agyilag mintha átmosta volna, mintha az lett volna a célja, hogy utána más nővel ne sikerüljön.

De közben tudja emberileg egy nulla, de más tekintetben a top.

2017. ápr. 18. 10:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha megfelel a rebound szerep, ne változtass.
2017. ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass az eszedre, mert nem fogsz tudni csak szúrakozni vele, süt az írásodból. A szívedre pedig pláne ne hallgass, hacsak nem akarsz nagyon pofára esni.. Fel tudod mérni a szituációt, kémián kívül köztetek nincs semmi, az pedig édeskevés bármihez is, főleg, hogy érzelmileg még mindig az exébe van belebonyolódva.

Legyen eszed és kerüld el ezt a pasit vagy készülj fel arra, hogy búfelejtőnek jó leszel, de semmi komoly nem lesz köztetek.

2017. ápr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha egy kibírhatalan alak, azért tetszett neki az excsajjal a kapcsolat, mert igazolva érezte magát, h ő egy értékes valaki, ha még az a csaj is elfogadta őt. Mint az alkoholistáknál: van társam, tehát elfogadható, normális vagyok.

Csakhogy dobták. Most mégsem jó?

2017. ápr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Érdekes mert az ex mellett senkinek érezte magát. Mert ő szerinte szuper intelligens és mindenkit kivesz sec perc alatt a témákból. Bármit megtud magyarázni a csaj tudományosan. És ebből kifolyólag ő kisebbnek érezte magát mellette, meg nem működött a szex.
2017. ápr. 18. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!