Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy jobb legyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jobb legyen? T3nyleg ezzel küzködök, ha lehet normális válaszokat szeretnénk, ha valaki volt hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
5 éve vagyok együtt jelenlegi párommal,de minketten elsőéves egyetemisták vagyunk.Egy évvel ezelőtt volt az első vitánk,mert a párom elmondása szerint megijedt,és nem esett jól ha már megcsókoltam.Aztán ez megváltozott,mintha minden a helyére került volna.Azonban az utóbbi időben éreztem hogy furán vislkedtem,aztán azt mondta hiányzik a szenvedély.Nem akarunk szakítani,csak nem tudjuk hogyan oldjuk meg.Ő megígérte,hogy vigyázni fog,hogy ne féltékenyledjek,vagyis ne csináljon olyasmit..Én próbálok nyitottabb lenni,csak túl sokat stresszelek,hogy elveszítem őt,ez meg kihat a kapcsolatunkra.Szeretnénk megoldani,csak nincs ötletem.
2017. ápr. 18. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
ne stresszelj
2017. ápr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom te vagy a férfi, és ő a nő. Tehát a csajod az egyetemen rájött, hogy sok vevő lenne rá, és a szakításon gondolkodik, hátha van jobb a láthatáron, de még nem döntötte el.

Beszélj vele, hogy mégis most mit akar.

2017. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szóval kinőttetek a tiniszerelemből, és ő másfelé nézeget. Ebből valószínűleg szakítás lesz.
2017. ápr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!